Skocz do zawartości

DYSK SSD do Laptopa Asus K450L - prezent


Recommended Posts

Witam,

 

Pierwsze pytanie, czy w ogóle jest taka możliwość aby rozbudować tego laptopa o dysk ssd?

 

Jakieś propozycje co do dysków najlepszej kompatybilności czy wytrwałości?

 

Będę w stanie sam go podłączyć?

 

Planuję zrobić dziewczynie prezent na urodziny, żeby nie męczyła się z zacinającym się i wolno chodzącym komputerem, jest to strasnie uciążliwe. :) Dysk nie musi być duży, ma być na nim przede wszystkim system, w żadne gry ona nie gra :)

 

Pozdrawiam!  :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze pamiętam to trzeba go rozebrać żeby dostać się do dysku. Brak plomb więc śmiało można wymienić hdd tylko jak coś się stanie i lapek będzie musiał pojechać na gwarancję to musi być w fabrycznej konfiguracji. 


Jaki chcesz kupić ten dysk.

Link to post
Share on other sites

Ok czyli mogę to zrobić sam i jest możliwość rozbudowy to super. 

 

Właśnie nie wiem jaki, ale nie musi to być dysk wymagający i zbyt duży. Co prawda widziałem w proponowanych różne dyski i najbardziej przychylałbym się do GoodRam Iridium ten 120GB, sam mam ten dysk tylko ze 240 GB i póki co sprawuje się dobrze. Aczkolwiek ceny nie powalają :/

Link to post
Share on other sites

masz zwykłą wersję iridium ? nie pro ? 

Co do samego dysku, to jest on niestety już niedostępny ( nie wiem gdzie byś chciał go kupić ) 

Zawsze możesz wrzucić do jej laptopa swój goodram iridium 240GB, a sobie kupić coś szybszego, np MX200 póki jest jeszcze na rynku 

Z fajniejszych dysków 120-128GB SATA to za 241 zł masz SP920 128GB ( niestety ceny poszły w ostatnich kilku miesiącach w górę, wcześniej poniżej 200zł byś kupił ) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam GoodRam Iridium Pro... no wlasnie jakies ponizej 200 zl chcialem, sami rozumiecie,.. Nie chce wydawac za duzo pieniedzy jak i tak nie bedzie korzystala z jego aspektow calkowicie. Czyli musze przemyslec albo ten slabszy 120GB iridium albo ten SP920 :/

Dzieki w kazdym razie!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...