Skocz do zawartości

Telefon do 1000zl


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jutjub,

Recommended Posts

Hej

Szukam telefonu ma służyć do przeglądania Internetu 3,4 karty zawsze mam otwarte,

Dobry wyswietlacz bo oglądam dużo Youtube

Z innych aplikacji to tidal imo jakies strony z obrazkami jakies 3 gry gta san Andreas realracing3

Wielkość wyświetlacza większe od 4,5 do 6,5 cala

Bateria jak wytrzyma dzień to mi wystarczy

 

 

Myślałem nad p9 lite 3gb ale te 16gb wydaje się mało

Badz redmi 4 64 gb

 

A co wy polecicie?

Link to post
Share on other sites

Okey rozejrze się nad nim a coś jeszcze przeczytałem ze ma kiepski uklad graficzny....

Nie ma kiepskiego układu graficznego (jak na tą cenę) tylko przegiętą rozdzielczość ekranu.

Ma snapa 808  czyli ogólnie grafa o ok 15% słabsza niż w 650 (następca)

Link to post
Share on other sites

Obawiam sie tego 2gb chciałbym aby tel pod koniec jakos dawał rade a wymieniam co 3 lata telefon. Wiec tyle musialby wytrzymać zeby mu tylko ramu do przeglądarki nir zabrakło z tych 2gb

 

Nie telefonu typu samsung narazie odpuszczam jak i G4 nie chce czegoś awaryjnego nie mam czasu na reklamacje i ten czas bez telefonu.. Nie chce sie denerwować. Wiec jak cos ma zła opinie to wole cos innego kupic

Link to post
Share on other sites

Moto X Style 3 GB ram, 32 GB na dane... Na USA jest wersja Pure, która ma chyba 4 GB ram :/ na dany moment są na 6.0.1 z potwierdzonym 7.0 po nowym roku (osobiście latam na 7.1.1)... bateria w cyklu mieszanym potrafi dotrwać do 2 dni, przy męczeniu max dzień... ale obsługa fast charging ułatwia dużo :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o tym mi5s ? Chińczycy ale czy znajdzie się do 1000 warte uwagi?

 

Moto x style może i fajne ale jakoś mam chęć na tego huaweia często jest w polecanych więć pewnie się nie zawiodę, najwyżej kupie kartę z microsd i na nią będę apki instalował

 

Padło koniec końców na p9 lite 3gb dual sim 
http://allegro.pl/huawei-p9-lite-dual-white-3gb-ram-vns-l31-nowy-i6656754305.html
kupić go stąd czy lepiej skorzystać z innej oferty?

 

Jak mi nie przypasuje to sprzedam za jakiś  czas i będę znów szukał  :D

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...