Skocz do zawartości

Czy ona mnie nie Kocha ?


Recommended Posts

Cześć... jestem z dziewczyną pół roku, bardzo ją Kocham.. ale ona chyba tego nie docenia i ma mnie w d*pie... po półtora miesiąca związku zdradzila mnie ( całowała sie z innym ) przez co stracilem do niej zaufanie... potem za jakis czas oklamywala mnie ze idzie cos robic a spotykala sie z byłym... ale ok, wybaczyłem jej.. obiecała ze sie zmieni no ale przez to wszystko zrobilem sie bardzo zazdrosny i boje sie ze ją strace... a wiec terac co do pytania, ostatnio poznała '' kolege '' z którym wychodzi praktycznie codziennie na 4-5h, od kiedy go poznała bardzo sie zmieniła... czuje ze jestem na drugim planie, dzisiaj np okłamała mnie że nie ma czasu sie ze mna spotkać bo zajęta jest a co sie okazało ? poszła sie spotkać na ponad 5h z tym kolegą... gdy jej powiedzialem że ma ograniczyc z nim spotkania do 2 tygodniowo, to ona zareagowała w taki sposób ze jej to nie pasuje... po dłuższej dyskusji napisała mi że albo 2 spotkania z nim tygodniowo i zachowuje sie w stosunku do mnie jak zimna suka, bez uczuc etc albo 3 spotkania tygodniowo z nim i jest dla mnie miła... mi tu coś nie pasuje skoro to tylko kolega a w taki sposób reaguje... czy ona mnie nie Kocha?

Edytowane przez kornel823
Link to post
Share on other sites

No wiadomo, ona nie wybiera, w sumie nie będę szorstki dla kolego kornela, bo sam przypominam sobie pierwsze miłostki, te motylki w brzuszku, ach coż za wspaniałe wspomnienia. :)

no własnie... Tym bardziej ze krótko mówiąc '' mam dość zj*bane życie '' to jeszcze ona... ale skoro to oznaki ze ona mnie nie Kocha to nie widze w tym sensu :( Robisz k*rwa wszystko dla dziewczyny... a ona ma Cie potem w d*pie i leci do innego.... ehhh

Link to post
Share on other sites

po dłuższej dyskusji napisała mi że albo 2 spotkania z nim tygodniowo i zachowuje sie w stosunku do mnie jak zimna suka, bez uczuc etc albo 3 spotkania tygodniowo z nim i jest dla mnie miła

 

to chyba jakiś żart. Jesli chodzi o mnie leciałaby już na zbity pysk :)

 

 

Kornel z bata gówna nie ukręcisz. Sorry za moja poradę, bo wiem, że to nie takie proste wręcz bardzo trudne ale po takich akcjach ratuje Cię tylko rezygnacja z tego związku bo jeśli jest tak jak mówisz to nawet psychologiem nie muszę być żeby stwierdzić, że your girlfriend jaja sobie robi

 

Oczywiście wszsytko przy założeniu, że nie robisz sobie żartów na forum :)

Edytowane przez Melman1980
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...