Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem tylko dlaczego ale nie spodobały się sąsiadom ^^

Właśnie tym odpowiedziałeś sobie czemu te głośniki to pierdziawki :]

 

Dodam dla autora jak byś zauważył to polecałem tańsze geniuski od tych co chcesz kupić ( bo lepsze w odsłuchu są o wiele ). I nie porównywamy tu cenowo tylko jakość/cena, zobacz na forach że all odradzają np Creative G500(600 zł) do muzyki a polecają solo6c ( 350-400 zł ) widzisz różnice cenową ?? bo ja tak, tu chodzi jakość/cena niestety z niższej ceny geniuski są lepsze niż te czarne wielkie coś co gra jak pierdziawka :D

Link to post
Share on other sites

 

Nie wiem tylko dlaczego ale nie spodobały się sąsiadom ^^

Właśnie tym odpowiedziałeś sobie czemu te głośniki to pierdziawki :]

Miałem na myśli co innego, ale nie będę się z Tobą kłócił.

Tylko wytłumacz mi dlaczego nazywasz te głośniki "pierdziawkami" lub "te czarne wielkie coś", jakby kompletnie nie zasługiwały na miano głośników i całkowicie nie nadawały się do odsłuchu.

Link to post
Share on other sites

@Jozio

Polecałeś tańsze z Genius-ów, to prawda. Wspomniałeś także o doborze głośników pod kątem wielkości pokoju. Mój całkiem mały nie jest więc mocniejsze bądź co bądź lepiej się sprawdzą, tym bardziej, ze nie spędzam 24/7 siedząc przy monitorze a muzyki lubię posłuchać. Zresztą jakby coś było nie tak to mam prawo odstąpić od zakupu.

Link to post
Share on other sites

 

Nie wiem tylko dlaczego ale nie spodobały się sąsiadom ;)

Właśnie tym odpowiedziałeś sobie czemu te głośniki to pierdziawki ^^

Miałem na myśli co innego, ale nie będę się z Tobą kłócił.

Tylko wytłumacz mi dlaczego nazywasz te głośniki "pierdziawkami" lub "te czarne wielkie coś", jakby kompletnie nie zasługiwały na miano głośników i całkowicie nie nadawały się do odsłuchu.

Ponieważ dopłaca 50 zł i ma lepsze głośniki i jakościowo i grające :D dla mnie różnica w cenie 50 zł dla peryferii które są cały czas używane ( klawa myszka monitor glosniki sluchawki ) nie powinno się oszczędzać 50 zł gdy chcemy wydać na nie 200 zł :[

Za 250 zł można już dorwać to

a głośniki jakościowo i ogółem głośność o wiele lepsza :P

Co do tych HF 1800A to jeżeli chodzi o głośniki do 200 zł to są rewelacyjne, nie wiedziałem jakie masz predyspozycje dotyczące pokoju, ale jak mówisz że masz duży to głoś powinien ładnie mknąć :[ ( dla tego w tej cenie polecałem rozważenie mniejszych głośników )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...