Skocz do zawartości

Jaki kupić najlepszy procesor socket am2+ ?


Recommended Posts

okej, czyli fajnie, potem zbadam te video o co chodzi z tym Ravcore Rock bo fajnie wygląda i ma moc :D

Ogólnie dzięki za pomoc, tematu prosiłbym nie zamykać w razie gdybym jeszcze chciał coś dodać, zapytać się czy cokolwiek, pozdrawiam :)

Edytowane przez AdvPCSkill
Link to post
Share on other sites

Czemu bajki? Btw moj 2.60ghz se nie daje rady z ta gra na wyzszych niz srednie + z obecną kartą grafy mam jakieś 10 fps wiecej na fullhd medium z fxaa i anizotropowe x16 filtrowanie textur (razem mam jakies 25~ fps), nowy procek wyzwoli moc karty i mi na wysokich pójdzie, wliczając że kupuje nową płyte główną i reszte sprzętu.

Edytowane przez AdvPCSkill
Link to post
Share on other sites

 

 

Ravcore Rock bo fajnie wygląda i ma moc

Moc to nie wszystko, liczy się stabilne napięcia, czyli regulacja i tłumienie tętnień, jak i filtracja.

Jak chcesz wydać ~400zł na PSU i mieć cichy stabilny zasilacz celuj w Corsair RM650X/EVGA G2 650.

Taniej CX650M / G650M i wspomniany wyżej XFX TS Gold (XFX P1-650G-TS3X).

Link to post
Share on other sites

Moc to nie wszystko, liczy się stabilne napięcia, czyli regulacja i tłumienie tętnień, jak i filtracja.

Jak chcesz wydać ~400zł na PSU i mieć cichy stabilny zasilacz celuj w Corsair RM650X/EVGA G2 650.

Taniej CX650M / G650M i wspomniany wyżej XFX TS Gold (XFX P1-650G-TS3X).

Więc który najlepszy?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jak najbardziej psu jest godne polecenia.

 

W morele taniej masz

https://www.morele.net/zasilacz-corsair-cx650m-650w-cp-9020103-eu-nastepca-cp-9020060-eu-854414/

Yo, dzięki za odpowiedź, ale morele ma złą opinie xP

 

Nie wiem jaki zasilacz kupić dla płyty MSI Gaming 970, AMD FX-4320 (tak, bede podkręcał) i karta grafy AMD R7 370 2GB, pamięci ram jeszcze nie wiem jakie kupie ale rozwiniemy temat, btw nie wiem czy lepiej kupić jedną kość 8gb czy 2 kości po 4gb, prosiłbym o porady :)

Edytowane przez AdvPCSkill
Link to post
Share on other sites

W jakim sensie? Sam tam niedawno zamawiałem i wszystko ok. Owszem, czasem kwiatki się zdarzają.

XFX TS 650W Gold moze bylby lepszy dla sprzetu wyzej wymienionego? Ja nie chce spalic se kompa, zasilacz max do 400pln kupie.

 

@up

Kosci ram to chce kupic 2133mhz ddr3 bo w przyszlosci kupie lepszy procek.

Edytowane przez AdvPCSkill
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...