Skocz do zawartości

(BF1) Ogólny problem z PC.


Recommended Posts

Witam. Chciałbym opisać swój problem z PCtem, z racji tego że dzieje się on w innych grach (np. Black Ops 3, BF1) Odniosę się konkretnie do BF1.


Na początek: sprzęt.

Intel i5 4690 4CPU x3.5GHz

Płyta gł: Z97X Gaming 3

Karta graf.: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB

8gb RAM

Windows 7 x64 (full updated przez windows udpate)

 

 

Na czym polega problem... No jest tego trochę. Po pierwsze: FPSy. (Pamiętajcie że odnoszę się nei tylko do BF1): Spadają, niby jest 60, ale często spada, przywiesza grę na ułamki sekund, nawet dłużej. Utrata płynności przy strzelaniu, przy dynamiczniejszych walkach, itp. No ogólnie nie wiem co jest problemem. Testowałem kilka sterowników graficznych i wszystkie działają "średnio", jedne lepiej drugie gorzej.

Następnie... dźwięk. Nie wiem czemu, dźwięk zacina mi się dość często, wydaje mi się że jest to w sumie jedna z przyczyn problemów, posiadam sterownik dźwięku REALTEK (chociaż nie mam do niego dostępu: czytaj mam sterownik ale nie mam "menu" realteka, do tego sterownik dźwięku NVIDIA ten który wgrywa się razem z grafą, i "Sterownik audio dla wyświetlaczy INtel ® cokolwiek to nie jest.

Nie wiem co mogę zrobić. Procka niby nie da się podkręcić, tylko odblokować jakieś turbo, nie wiem jak z kartą a totalnie nie znam się na tych zagadnieniach. Co mogę zrobić aby podkręcić wydajność PC, może jakąś diagnostykę mu zarzucić... A, i jestem zielony w te sprawy, więc proszę o w miarę dokładne wyjaśnienie (a nie link do stronki i "masz se poczytaj 20 stron tekstu napisane jezykiem informatycznym którego nei znasz na pewno pomoże a jak nie to jesteś debilem". 


Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...