Skocz do zawartości

Zestaw ITX


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez FanboysDestroyer,

Recommended Posts

Nie mówimy o czymś konkretnym. Po prostu czy jest w tej cenie się pchać w używki.

 

Odnośnie psu, co sądzisz o tym:

http://www.x-kom.pl/p/274740-zasilacz-do-komputera-be-quiet-500w-system-power-8-box.html?_ga=1.75098513.2007555430.1473154249

 

Pozwoli zaoszczędzić co nieco.

Ewentualnie, thermaltake 530w. Może jednak nie oszczędzać na psu?

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mówimy o czymś konkretnym. Po prostu czy jest w tej cenie się pchać w używki.

Pod platofrmę na ITX-ie ? Powodzenia w znalezieniu czegokolwiek.

 

 

 

Odnośnie psu, co sądzisz o tym: http://www.x-kom.pl/...5430.1473154249

To już lepiej brać XFX-a... 

 

 

 

Ewentualnie, thermaltake 530w. Może jednak nie oszczędzać na psu?

Pod względem jakości to XFX>TT, ale thermaltake jest w połowie modularny, więc jest to ewentualnie do rozważenia. Jakbyś jednak mógł to dopłać do Corsarza. 

Link to post
Share on other sites

Pod platofrmę na ITX-ie ? Powodzenia w znalezieniu czegokolwiek.

 

Platforma na mATX. Itx z nazwy tematu już nie aktualne. Po prostu kupuje budę Cube-Tower.

 

A co z cx430m? Do tego zestawu potrzebne jest aż 500w? Nawet patrząc w przyszłość, nie wydaje mi się aby nowe karty i procesory zmniejszając procesy technologiczne zwiększyły pobór mocy.

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

 

 

Platforma na mATX. Itx z nazwy tematu już nie aktualne. Po prostu kupuje budę Cube-Tower.

Racja, ale i tak mało opłacalne - na lga 1151 masz RAM ddr4, który zostanie z Tobą na trochę dłużej względem ddr3.

 

 

 

A co z cx430m? Do tego zestawu potrzebne jest aż 500w? Nawet patrząc w przyszłość, nie wydaje mi się aby nowe karty i procesory zmniejszając procesy technologiczne zwiększyły pobór mocy.

Nieopłacalne - to analogiczna konstrukcja do tych CX-ów z Builder Series. Kup jeden i porządny zasilacz, który zostanie na długo - ten Fractal będzie najlepszą opcją z racji świetnego OEM-u.

Link to post
Share on other sites
Oszczędzając, co mogę stracić?
jeden i porządny zasilacz, który zostanie na długo

Ot odpowiedziedź.

 

Fractal wypada troszeczkę ponad budżet. Coś mieszczącego się w 230zł?

XFX podany wyżej, ale na Twoim miejscu wyskrobałbym to trochę grosiwa do Fractala. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A co z cx430m?

 

 

Nieopłacalne - to analogiczna konstrukcja do tych CX-ów z Builder Series.

CX430M to inna zasilacz, znacznie gorszy z grupową regulacją napięć, w CX450M masz już topologie DC-DC i wytrzymalsze kondensatory, do tego w tym drugim mamy cichszy wentyl z niższym RPM i lepszą mapą. Dodajmy do tego dłuższą gwarancję bo aż 5 lat zamiast trzech.

Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/293662-zasilacz-do-komputera-fractal-design-450w-edison-m-80plus-gold.html

To jest ten, tak?

 

Prawdopodobnie zostaje przy 6402p, nie wziąłem pod uwagę kupna myszki i klawiatury.

 

Swoją drogą, mogę zostać na b150m hds? Słyszałem że H110 ma słabą kartę dźwiękową, a jestem osobą która nienawidzi harczenia w słuchawkach. Warto schodzić na H110?

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

Zgadza się. Myszkę i klawiaturę zgarniesz za 100 zł albo mniej jakby co, ale to popytaj w odpowiednim dziale.

A co z MOBO?

 

Nieaktualne, na x-komie nie ma tanich H110, więc kupuje tego b150m.

Witam, ponownie mam problem. Fractal znikł dzisiaj z xkom, prawdopodobnie zabrakło na magazynie. Teraz pytanie, jak odpowiednik zastosować?

CX450m za 262 zł podoła?

 

Sprawa druga, xkom automatycznie składa komputer, czy trzeba kupić usługę podobnie ja na morele?

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/250429-zasilacz-do-komputera-xfx-core-ts-550w.html

Zamówię ten, ma szeroką listę zabezpieczeń, w porównaniu do tańszego z dopiskiem ,,Series''.

 

Nic modularnego w tej cenie nie dostanę?

 

Prawie dałbym nabrać się na marketing. Ten tańszy ma te same zabezpieczenia, po prostu xkom nie wpisał, coby ludzie brali droższy.

 

Więc ostatecznie, najlepiej brać wersję green?

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...