Skocz do zawartości

Fotel dla gracza


Recommended Posts

Witam!

Nie wiem czy to dobry dział, mam nadzieję że tak, więc tak jak w tytule szukam fotelu na którym będę mógł w końcu komfortowo posiedzieć przed komputerem. Mam 185 cm wzrostu i jestem dosyć szczupły, nie żaden tam FAT MAN. Mój kolega zaproponował mi fotel od DXSeat jakiś z tego modelu http://www.dxseat.com/pl/cat3_p-class.html

Chciałbym się spytać czy warto kupić ten fotel, czy może znajdę coś lepszego w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Takich tematów jest cała masa, fotele są okej przez jakiś czas potem się wycierają dzięki magii ekoskóry. Njalepiej poczytaj recenzje część z tych foteli ma ubogą regulację, a kubełkowy kształt to nieporozumienie chyba że masz krzywą podłogę albo mieszkasz w rejonach sejsmicznych. Jeżeli chcesz 'zmarnować' takie pieniądze to twoja sprawa, jeden woli wygodny fotel na prezesa a inny siedzieć w kubełku :D

Link to post
Share on other sites

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem fotela Unique Concept, pierwsze wrażenie było taki że fotel jest dość twardy i sztywny ale po około tygodniu jak wszystko poustawiałem i "wysiedziałem" nie zamienił bym go na żaden inny, siateczka jest mocna sprężysta i przewiewna, jedyne wady to mała regulacja dół góra i podłokietniki troszkę się ruszają na tej regulacji. Wcześniej siedziałem na ala "gejmingowym" z eko skóry która paliła w dupsko i plecy po dłuższym posiedzeniu. 

Link to post
Share on other sites

Do wszystkich osob ktore spedzaja duzo czasu prze komp. male info. Nie tylko wazny jest fotel ale i biurko, warto wydac pare groszy wiecej na cos naprawde dobrego i ergonomicznego.

1. Blat z regulowana wysokoscia to podstawa ergonomicznego stanowiska pracy, mozna stac i nadal pracowac, mozna dostowac polozenie dloni odpowiednio do wysokosci siedziska.

2. Glebokosc blatu, optymalnie to 80cm aby rece mogly spokojnie manewrowac po biurku a byc nadal w miare daleko od monitora

3. Dobre fotele maja informacje dot. dlugosci czasu pracy np. 5-7h albo nawet 24h! Sa ta juz bardzo drogie fotele ale za to trwale i bardzo komfortowe

4. Dobry fotel musi miec regulacje samego siedziska (przod, tyl i pochylenie), regulacje wysokosci oparcia i ew. pompke lub wypust na odcinek ledzwiowy z mozliwoscia regulacji, i oczywiscie mozliwosc polozenia oparcia, kupujac fotel trzeba sprawdzic jak nisko jest siedzisko, im nizej tym lepiej bo wiadomo ze kazde krzeslo mozna podniesc pneumatycznie natomiast najnizszy punkt jest indywidualny dla kazdego fotela. Tak powinno wygladac ergonomiczne stanowisko. Mozna siedziec godzinami w bardzo komfortowych warunkach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...