Skocz do zawartości

Słuchawki do telefonu, do słuchania muzyki (<100zł)


Recommended Posts

Budżet: Najlepiej gdyby udało się coś znaleźć do 100zł.

Czego potrzebujesz?: Słuchawki do telefonu.

Przeznaczenie: Głównie muzyka.

Źródło: Mój telefon, czyli Huawei P8 Lite.
Oczekiwania: Po prostu chcę czegoś żeby w miarę dobrze grało jak na swoją cenę. ;)
Inne: Od razu mówię, że zawsze moje słuchawki do telefonu to były douszne za maks. 30 zł. 

Sam nie wiem czy do telefonu opłaca się kupować coś lepszego, ale mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Mogą być to też większe słuchawki, tzn. nauszne itd. 

Link to post
Share on other sites

Nie polecam Sennheiser HD 201. Mam i żałuje że na HD201 wydałem pieniądze. Są niewygodne (pady są cieniusieńkie) kabel jest kiepskiej jakości (po roku musiałem już wymienić wtyk bo go szlak trafił) dźwięk jest zauważalnie gorszej jakości niż w kosztujących podobne pieniądze słuchawkach Superluxa. Niestety ale w Senkach HD201 sporo pary poszło w gwizdek pt "mam słuchawki cenionej marki Sennheiser" innymi słowy w logo, zamiast w jakość dźwięku.

Link to post
Share on other sites

@FeX no ja podałem je, ponieważ sam je posiadam i gdy byłem w sklepie i testowałem różne to w tej cenie były po prostu rozsądnym wyborem. Szukając teraz ofert trafiłem na coś takiego: http://sklep.hard-pc.pl/p6957,sluchawki-takstar-ts670-ts-670.html 89 zł zamiast 159 zł i pytanie czy ktoś spotkał się z tą firmą? Sam szukam teraz słuchawek również ale do 200 zł (w pracy do biura, żeby ładnie zagłuszały otoczenie).

Link to post
Share on other sites

Hakeryk2 nie po to jest lista polecanych słuchawek żeby trzeba było w kółko to samo pisać.

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2016r/

Najpierw tam zajrzyj potem pytaj 

Firma Takstar jest jednym z lepszych producentów z Chin ale ten model się skośnookim nie udał i już go chyba nawet nie produkują i pewnie dlatego jest na niego taka promocja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...