Skocz do zawartości

Spadki fps w grach na dobrym sprzecię


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mateusz0030,

Recommended Posts

Witam, pare dni temu mój komputer wrócił od informatyka i zostało wymienionych kilka podzespołów: Procesor, Płyta główna i ram ale mam problem otóż we wszystkich grach zwłaszcza multiplayer pojawiają się spadki fps np. w league of legends podczas walki drużynowej fpsy z 300 spadają do 30 i przycina, cholernie mnie to denerwuje bo gra staje się nie grywalna. Takie rzeczy dzieją się z każdą grą nie ważne na jakich ustawieniach to zawsze występuję, temperatury są w porządku.

 

Procesor: AMD FX-8350 Eight core 4.2 GHZ (podkręcony do 4.6)

Karty graficzne: Gtx 560 ti SLI

Ram: 16 gb

Windows 10 64 bit

 

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez mateusz0030
Link to post
Share on other sites

Są różne opcje

1  Procesor się przegrzewa, nie podałeś jakie ma temperatury w stresie oraz chłodzenie.

2  Profil sli starych już 560, to możesz sprawdzić zdejmując mostek sli, wyjmując jedną kartę ze slotu i sprawdzenie.

3  Możliwe że dysk hdd jest leciwy, ale to raczej nie skutkowało by dropów w tf.

 

Jeżeli ten informatyk zna się na rzeczy to zapewne przeczyścił komputer jakmiś antywirusem i odinstalował zbędne sterowniki o ile zmieniałeś te gpu.

Link to post
Share on other sites

Chyba jestem na cenzurowanym,bo znikają moje posty... :) Pytałem czy był przeinstalowywany system na nowej płycie ? To jest czasami konieczne,mimo,że system chodzi. Mogą pojawiać się konflikty sterowników...

 

Edit - Wszystko ok,to autor "rzuca" tematem...:)

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Są różne opcje

1  Procesor się przegrzewa, nie podałeś jakie ma temperatury w stresie oraz chłodzenie.

2  Profil sli starych już 560, to możesz sprawdzić zdejmując mostek sli, wyjmując jedną kartę ze slotu i sprawdzenie.

3  Możliwe że dysk hdd jest leciwy, ale to raczej nie skutkowało by dropów w tf.

 

Jeżeli ten informatyk zna się na rzeczy to zapewne przeczyścił komputer jakmiś antywirusem i odinstalował zbędne sterowniki o ile zmieniałeś te gpu.

1. ok. 30 stopni normalnie i ok. 50 stopni w stresie

2. Wszystko jest sprawdzone i działa poprawnie

3. Mam zainstalowaną gre na nowym dysku SSD samsunga

Chyba jestem na cenzurowanym,bo znikają moje posty... :) Pytałem czy był przeinstalowywany system na nowej płycie ? To jest czasami konieczne,mimo,że system chodzi. Mogą pojawiać się konflikty sterowników...

 

Edit - Wszystko ok,to autor "rzuca" tematem..

Nie był przeinstalowany niestety bo cały windows miałem na SSD

Jeszcze chciałbym dodać że wygrałem licytacje na karte graficzną MSI gtx 970 OC 4gb wiec w piątek sprawdze czy to na pewno nie problem z grafiką

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...