Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie powiem ci, który jest lepszy (parametry mają bardzo podobne), ale LG posiadam osobiście od paru miesięcy i nie mogę mu nic zarzucić (w swojej klasie cenowej oczywiście)

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4183/4477/0/0/

 

Generalnie telefon do pełni szczęścia wymaga upgrade do androida 2.0 Znikają wtedy problemy z np. lagującą książką adresową i zapychaniem się pamięci aparatu (która zbyt duża nie jest)

Kolega zrobił taki upgrade, wiec zaręczam że to działa. Też się do tego przymierzam.

 

Telefon płynnie odtwarza filmy i gry (w sumie to grałem tylko a angry birds) Jest bardzo stabilny.

Wykonanie też bez zarzutu.

 

Od razu po kupnie polecam przestawić 3g na 2g (długość czuwania na baterii bez porównania) oraz zainstalować appkillera i lepszy player video i mp3 (mVideoPlayer i Mortplayer będą w sam raz)

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak... Wybrałbym Xperie bo mam większe zaufanie do SE, a poza tym jest ładniejszy.

Technicznie to za LG przemawia lepszy aparat, i podobno lepiej radzi sobie z grami.

 

Co do ekranu, pojemnościowy to zaleta, tak, ale bez multitoucha, i na małym ekranie, jest wk ;) cy...

(chociaż mimo to, wolę pojemnościowe)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście wybrałbym X8

Plusy

1. Dostatecznie dobry sterownik grafiki dzięki czemu większość gier chodzi płynnie.

2. Bardzo dobry wyświetlacz pojemnościowy.

3. Wystarczający głośnik oraz ładne bassy na słuchawkach.

4. Tak jak w LG telefonik posiada spore wsparcie jeśli chodzi o modyfikacje ROM-u

Minusy

1. Aparat jest do niczego jeśli chodzi o zdjęcia typu makro.

2. Bateria jest nie wystarczająca tylko 1 dzień umiarkowanej pracy.

 

LG moim zdaniem jest nieco przestarzały jeśli chodzi o technologie wyświetlacza i ma zdecydowanie słaby głośnik. :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...