Skocz do zawartości

Komputer do 3700 z monitorem


Recommended Posts

Mówiąc szczerze, bardzo podoba mi się obudowa zalmana (model z3 white) czy ta obudowa jest według ciebie odpowiednim wyborem ? http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=59340&osCsid=e0928f6c9cc17877d3c1efe93011d16f

40zł różnicy, a w kwestii wyglądu dużo mówić nie trzeba :)

 

EDIT : Zapomniałem o kwestii dwóch monitorów, czy zasilacz, który jest w w/w zestawie uciągnie bez problemu dwa monitory, ma to coś wgl wspólnego ? (Drugi monitor, to zwykły 19" DELL) 

Edytowane przez dawid1337studio
Link to post
Share on other sites

Z3+ za 190zł to kiepski wybór, nienajlepsze spasowanie, głośne fabryczne wentylatory, taniej masz lepiej wykonanego RG3 z coverem na PSU i cichszym wentylatorami wraz z kontrolerem obrotów.

 

 

czy zasilacz, który jest w w/w zestawie uciągnie bez problemu dwa monitory, ma to coś wgl wspólnego ?

Nie ma nic wspólnego, monitory mają swoje zasilanie. 

Link to post
Share on other sites

Jak to mówią o gustach się nie dyskutuje :P Ale jak mam być szczery - to tak, bardzo mi się podoba ten Zalman - ale daruje sobie :) 

Chyba zostanę przy obudowie, która byla mi pierwotnie polecana. 


Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda kwestia pobrania windowsa 10 jak na tą chwilę, jest to dalej możliwe ? 


Jeszcze mam pytanie, nie lepiej dopłacić 20zł do tej karty ? http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=73029

Link to post
Share on other sites

Dobrze, ze pomocy na tym forum udzielają tak rozgarnięte osoby :) 

Jak na tą chwilę bardzo, bardzo, ale to bardzo wam dziekuje za pomoc :)

Mysle, ze w niedziele zamowię zestaw na esc. 


Muszę zadać jeszcze jedno pytanie, czym różni się ten gtx 1060 JetStream od innych kart ? JetStream ma jakieś znaczenie, czy jest po prostu nazwą dla karty ? :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...