Skocz do zawartości

Komputer do 3700 z monitorem


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Nadszedł ten moment, gdy mogę przeznaczyć moje ciężko zarobione pieniądze na komputer, który służyłby mi do grania. Proszę o pomoc.

  • Zastosowanie komputera : Gry (CS:GO [czas się przerzucić po 7latach 1,6], LoL, WoT, FIFA 16), miło gdyby poszedł wiesiek 3.
  • Maksymalna kwota : +/- 2500zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W przyszłym tygodniu. 
  • Których części potrzebuję :  Wszystkich :(
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie 
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Proszę o propozycje taniego monitora, który będzie dobrze współpracował z zestawem, który złożycie. 
  • Specjalne wymagania : Dobrze działające gry w "dobrej ilości" FPS, (aktualnie ~23 w lolu :( )
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Z tej kupy złomu nic się nie da odzyskać 

Własna propozycja zestawu : Brak :(

                                  Pozdrawiam - Dawid

 

 

Link to post
Share on other sites

Do w/w tytułów możesz się pokusić o zestaw z nowym monitorem w budżecie 2600 zl 

 

1 x  Intel Core i3-6100 /3.7GHz, 3MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black) 1 x  Antec VP-PC 500W 120mm 1 x  MSI GeForce GTX 960 Gaming OC 2GB DDR5 128Bit (1304/7010) 1 x  Crucial 8GB 2133MHz CL15 1 x  Benq GW2270 (VA, 5ms, DVI)

 

2604 zł +   Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Jeżeli chodzi o wydajność ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=VmdAM19DesM

 

W przyszłości co najwyżej dokupisz sobie drugą kość do DC. Póki co spokojnie możesz jechać na 8 GB. Dobra propozycja jeżeli nie chcesz wydawać więcej. Jeżeli za 2500 zł ma być sam zestaw + ekran dodatkowo, to sensowną opcją staje się tutaj zestaw za 2700 zł. Procesor na Intel Core i5-6402P i GPU chociażby na XFX Radeon RX 470 RS XXX 4GB

 

Dostajesz pełne 4 rdzenie oraz GPU o wydajności przeszło 40% większej od GTX 960

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, czyli uważasz, że warto zainwestować w w/w komputer ? Wypowiedz się prosze jeszcze na temat wydajności w grach, z tego co widzę na yt - jest wyśmienicie :) 


Rozumiem, czyli uważasz, że warto zainwestować w w/w komputer ? Wypowiedz się prosze jeszcze na temat wydajności w grach, z tego co widzę na yt - jest wyśmienicie :)

Jeszcze dodam, wybacz za moją "nachalność", aczkolwiek nie chciałbym zrobic faila przy zakupie kompa - na którego naprawdę ciężko pracowałem :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Może delikatnie dopłacić do czegoś jeszcze mocniejszego lub coś zmienić ?

 

O ile będziesz się trzymać tego:

 

 

 

Zastosowanie komputera : Gry (CS:GO [czas się przerzucić po 7latach 1,6], LoL, WoT, FIFA 16), miło gdyby poszedł wiesiek 3.

 

... to to co masz, spokojnie wystarczy. Jeżeli jednak zaczną Cię interesować bardziej wymagające tytuły na szerszą skalę, to dopłać po prostu 500 zł do GTX 1060.  

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli mówiąc bardziej wymagające tutuły na szerszą skalę ? 

Nie wiem w sumie w co mógłbym jeszcze chciec pograc, ciezko mi powiedziec, co strzeli mi do glowy, po przesiadce z tego co posiadam, na coś co jest w sumie marzeniem - które mogę zrealizować :) 

Nie wiem na prawdę, w co mógłbym zapragnąć zagrać, fifa 17, bf4 online, bf1 online, gta v - równiez online ; czy wedlug ciebie, w/w zestaw wystarczy do tych gier ?

Link to post
Share on other sites

Gry bardziej wymagające jak chociażby Wiedzmin. 

 

CS:GO, FIFA, LoL, WoT, to tytuły znacznie mniej wymagające. 

 

 

 

Nie wiem na prawdę, w co mógłbym zapragnąć zagrać, fifa 17, bf4 online, bf1 online, gta v - równiez online ; czy wedlug ciebie, w/w zestaw wystarczy do tych gier ?

 

Z i5 + GTX 960 ? Tak. Tutaj jednak wiedz, że dopłata do 1060 będzie sporym skokiem wydajności. Prawie 50% wydajności więcej z strony GPU.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...