Skocz do zawartości

[S] Chiński smartwatch U8


Recommended Posts

Do sprzedania mam kupionego jakiś czas temu chińskiego smartłocza.
Jest to model U8 (lub jego bliski 'kuzyn').
 
Dobra opcja na sprawdzenie z czym się je te smartwatche.
Cena - 22 zł + KW (na ali od 10$)

 
Gwarancji itp brak.
W zestawie pudełko, chińska instrukcja, jak i oczywiście sam zegarek.
Używany niewiele. Większość czasu leżał (naładowany) w szufladzie. Stan - bez rys i śladów zużycia. Generalnie jak nowy.

Poniżej moja opinia o wspomnianym zegarku, tuż po jego zakupie.
 

Podstawowe założenia spełnia. Sterowanie muzyką (konkretnie Tidala) działa - na czym mi najbardziej zależało. Można odczytywać wiadomości i inicjować połączenia oraz sterować aparatem. Do tego kilka podstawowych funkcji typu kalkulator, budzik itp. Mega prosty sprzęt, wszystko oparte o bluetooth. Do bardziej zaawansowanych funkcji (odczyt sms, połączeń) trzeba zainstalować appkę na telefonie, która ma dostęp do dosłownie wszystkiego (co swoją drogą trochę mnie niepokoi). Zbudowany wystarczająco dobrze - pasek silikonowy, nie śmierdzi. Zegarek bardzo lekki. Nie ma wrażenia jakby miał się za 10 sekund rozpaść. W zestawie kabel micro usb. Jest język polski w menu.   Na minus, ale jeszcze do potwierdzenia: - albo się nie da, albo jeszcze nie odkryłem jak zmienić odnośniki do określonych funkcji na głównym ekranie, - przyszedł w połowie naładowany - bateria uciekła po ~3 godzinach. - dziwnie działające przyciski - czasem "home" to przycisk w środku, czasem ten fizyczny z boku zegarka. Podobnie ze "wstecz" - czasem przyjmuje tą rolę przycisk ze środka, czasem ten z prawej. - patrząc na wyświetlacz przypominają się czasy nokii 3510i - do podejrzenia godziny trzeba nacisnąć przycisk.

 

http://i.imgur.com/6U4LK0A.jpg

Edytowane przez NewSky
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...