Skocz do zawartości

relacje w klasie


Recommended Posts

Z zainteresowaniami nie mam problemu, piłka nożna

 

Chyba jednak masz. Przeciętne nastolatki raczej nie będą z tobą rozmawiać o piłce.

 

 

 

a przesiadują połowę życia na forum komputerowym xd

 

I do tego nie miałem w życiu brzydkiej dziewczyny, a tylko jedna była głupia. Uwzględniając mój wygląd, raczej chodzi o osobowość ;)

 

Zamiast więc narzekać - słuchaj naszych rad. Dobrze na tym wyjdziesz.

 

 

 

 

 

Na początku nie potrzebujesz lepszego narzędzia. To taki Photoshop Starter Edition dla podrywu,

Link to post
Share on other sites

Te smieszkorady to mi humor poprawiają raczej, muzyka i film też lubię więc nie będzie problemu. Raczej przeciętne nastolatki nie będą też rozmawiać o komputerach. Więc o czym ty gadales to nie wiem. Mam sue interesować ubraniami i makijażem? Nie wiem gdzie widzisz problem w zainteresowaniach typu piłka czy muzyka. Co do tych dobrych rad, to z twojej strony nie było.

Edytowane przez Black15
Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Dokładnie!

 

Na kołach zainteresowań można poznać nowych ludzi, są to luźniejsza zajęcia na których mógłbyś załapać jakiś kontakt mimo nieśmiałości. 

A kto by nie chciał spróbować strzelnicy? Strzelanie sportowe z karabinu to naprawdę bardzo fajne zajęcie, tylko po pewnym czasie dochodzą duże kwoty. Ale warto spróbować.

Link to post
Share on other sites

Namawiasz młodzież szkolną do spożywania alkoholu? 

 

Absolutnie nie, gdzie bym śmiał. Na wspólne zapoznanie się w liceum będzie lepsza dobra książka  :D

 

 

Nowaj nie szkaluj Brauna.

Strzelnice se pójdę po Liceum, bo nie mam zbytnio czasu w biolchemie.

Mamy ognisko w najbliższym czasie, ale szkolne i żaden łalcohol nie przejdzie.

 
Alko to nie obowiązek, bez tego też da się zapoznać, pogadać i pośmiać :).
Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

 

 

muzyka i film

Każdy kto w dzisiejszych czasach słucha radia, spotify albo ogląda netflixa uznaje, że interesuje się muzyką i filmem. Ty masz mieć zainteresowania o których potrafisz z zainteresowaniem opowiadać, z takim zainteresowaniem, że partnerka konwersacji zacznie Cie uważać za kogoś kto wyróżnia się z tłumu, ma jakieś cechy którymi można go określić i robi w wolnym czasie coś co można nazwać hobby. Ja na "komputer" zawarłem mnóstwo znajomości - trzeba tylko umieć sprzedać temat. (Albo kupić chloroform :->)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Najlepiej żeby kobieta dużo gadała

Czuła się słuchana. FTFY.

 

Jeśli zainteresowanie piłką przejawia się piciem piwa i oglądaniem meczy, graniem w fife, obstawianiem zakładów albo posiadanie ulubionego klubu który ogląda się na wykupionym pakiecie satelitarnym SPORT to faktycznie lepiej o tym nie mówić. Natomiast jak grasz w piłkę w klubie, z drużyną znajomych ale regularnie, startujecie w zawodach amatorskich, wygrałeś puchar gminy, albo byłeś najmłodszym reprezentantem swojego klubu, a może tak jak major, jedynie aspirujesz do wszystkiego wymienionego ale doznałeś kontuzji to już prędzej. A jeśli jednak pierwsza opcja, to lepiej skłam że druga ;)

 

http://mightytext.net/valentine/images/dos_equis.png

Link to post
Share on other sites

Jak zawiązałeś znajomości na komputer? Ciekawe, Nie będę szukał nagle hobby, bo mam być naturalny a nie gadać o czymś co ledwo zacząłem robić. Będę się trzymał tematów które podałeś na początku. Nie zależy mi na natychmiastowym związku tylko koleżeństwie. Ja się interesuje praktycznie wieloma rzeczami, tylko nie jestem osobą gadatliwą więc nie umiem tego dobrze sprzedać.

Wasze pseduopomocne komentarze utwierdziły mnie w przekonaniu że sobie poradzę. Dziękuję.

Co do piłki to pół na pół, bo nie mam możliwości grania w klubie, że względu na miejsce zamieszkania. Gram dla samego siebie.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie komputer to coś więcej niż stan posiadania. Pomagają tu detale. Choćby takie jak administracja benchmarka ( %-)), reprezentowanie kraju w "grach w komputer" (Wolfenstein ET), osiągnięcie top10 z grupą znajomych zza granicy (GuildWars), bycie gwiazdą drużyny nagraną na jutubie w zawodach o grube euro (całe 120€, Overwatch), pomaga fakt, że Dota to prawie Szachy, że (dobre) gry komputerowe to prawie ekwiwalent książki, że to świetna nauka języka obcego (@Nowaj wink wink), rzeczy które sprowadzają stereotyp komputer=kuc na ziemię i pokazują, że to coś głębszego niż widać na pierwszy rzut oka. Każdy z tych tematów (a to tylko cząstka), nawet taki jak chłodzenie komputera wodą, to jest coś o czym przeciętnie ludzie nie mają pojęcia, a opowiedzenie komuś czegoś zwięźle, treściwie i interesująco, o czym właśnie się dowiadują działa tak, że budzi zainteresowanie osobą mówiącą. Voila.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Równie dobrze może przeglądać jako gość dlatego staram od jakiegoś czasu trzymać język za zębami, bo już jedną jazdę miałem. :D  

 Teraz to czuję że będzie smród. Kasuje konto, nie ma co ryzykować. Stara wściekła to istny demon, nie jest to gra warta ryzyka , a poza tym Barca przegrywa z jakimiś kelnerami u siebie w lidze więc czas zmienić ulubiony klub na jakiś ,,lepszy,, i od razu nick :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...