Skocz do zawartości

Sterownik ekranu przestał dzialac ale odzyskał sprawnosc AMD


Recommended Posts

Witam. Pojawia mi sie ten komunikat gdy gram w bf4, jakos po 20-30 minutach gry. Gra sie zatrzymuje i mrozi ekran i pojawia sie ten komunikat. 
Grając w cs:go czy w Fife 16 demo ten problem nie pojawia sie.
System: windows 10 pro

Procesor: i5 4440 3.10GHz
Karta graficzna:Karta graficzna: Sapphire R9 270X 2GB
Pamieć RAM:12gb DDR 3

Edytowane przez Sheegy
Link to post
Share on other sites

Aktualizowales ostatnio jakies nowe sterowniki do karty graficznej ? Jesli tak to sprobuj zainstalowac te oryginalne z plyty i zobacz czy problem bedzie sie powtarzal.

Kompa kupiłem uzywanego, był cały bez sterownikow, zainstalowałem wszystkie ale moze cos zle zrobiłem, płytek nie mam i wszystkie sterowniki są z neta.

Chcąc teraz pobrac najnowsze ze strony Sapphire. Jestem zielony w tych komputerach i nie jestem pewny ktoro wybrac do pobrania. Mam do wyboru:

http://www.sapphiretech.com/download.asp?lang=eng

Link to post
Share on other sites

Sterowników nie pobiera się od producenta końcowego tylko od Głównego wytwórcy. W tym przypadku jest AMD czyli www.amd.com.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%2010%20-%2064

Pobrałem ten 1, instaluje, wieczorem dam znac czy zadziałało

Sterowników nie pobiera się od producenta końcowego tylko od Głównego wytwórcy. W tym przypadku jest AMD czyli www.amd.com.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%2010%20-%2064

Zainstalowałem je. Teraz znow wystapil ten sam problem lecz po godzinie grania

Edytowane przez Sheegy
Link to post
Share on other sites

Chyba zrobię sobie schemat i będę go tylko wstawiał...:) Wpisz tytuł w google i poczytaj,popróbuj. Jest tam kilka ciekawych,dobrze opisanych rad. Przyczyn może być kilka lub "naście". Najpierw sprawdź na stronie Microsoft... Na innych forach też poczytaj ,a znajdziesz dokładnie to,co my napiszemy tutaj. Sterowniki do płyty głównej i bios zaktualizowałeś pod dziesiątkę ? Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje ?

Link to post
Share on other sites

Jaki tam jest zasilacz? Druga sprawa ta karta graficzna cóż nie zdziwiłbym się jakby coś z nią było nie tak. I tak czepiam się tego, bo ta karta nie jednemu sprawia problem w tym i mnie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz możliwość, pożycz od kogoś dobry mocny zasilacz i podmień na chwilkę. Przy tym co masz trudno powiedzieć, często 2 linie 12V to mit w zasilaczach ale jeśli twój ma 2 linie to mają one po 17A z maksymalnym obciążeniem jednej 19A z czego sama tylko karta bierze pod dużym (jak nie maksymalnym) obciążeniem 15A.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...