Skocz do zawartości

[K] GTX 950 lub GTX 960 4GB


Recommended Posts

Dzień dobry,
Jestem zainteresowany zakupem karty graficznej Nvidia GTX 950 lub Nvidia GTX 960 4GB. Karta musi być w pełni sprawna i na gwarancji (najlepiej w agito.pl lub x-kom.pl). Brak preferencji odnośnie producenta i zamontowanego chłodzenia. Będę oczekiwał załatwienia transakcji przez allegro. Proszę kierować oferty na PW.
Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany zakupem karty graficznej Nvidia GTX 950 lub Nvidia GTX 960 4GB. Karta musi być w pełni sprawna i na gwarancji (najlepiej w agito.pl lub x-kom.pl). Brak preferencji odnośnie producenta i zamontowanego chłodzenia. Będę oczekiwał załatwienia transakcji przez allegro. Proszę kierować oferty na PW.

Pozdrawiam!

 

GIGABYTE GTX 950 mini OC na gwarancji od luty/marzec, zakupiony w komputronik - 650,00 zł

Link to post
Share on other sites

Jaki to konkretnie model i ile miesięcy gwarancji pozostało?

Przecież napisał

 

GIGABYTE GTX 950 mini OC na gwarancji od luty/marzec, zakupiony w komputronik - 650,00 zł

A ja mogę mojego 950 DC2OC za 600 pln sprzedać, posiadam opakowanie i paragon.

Edytowane przez Tankersss
Link to post
Share on other sites

 

 

nie licz ,że ktoś Ci dobrą karte za grosze sprzeda... 
Tylę że za 800zł których oczekujesz można mieć 970 :v 

 

 

Bo za mniej jak 750zł karty nie sprzedam
Na allegro jest pełno ofert poniżej 700, oczywiście mowa o wersjach 4GB :)  
Link to post
Share on other sites
Tylę że za 800zł których oczekujesz można mieć 970 :v 

Trzeba być desperatem żeby sprzedaż ta kartę za 800zł... Ja swojego radeona 7970GE aka 280x sprzedałem za 900zł z wysyłką w kwietniu więc jak ktoś nie umie sprzedawać to nie mój problem xD

 

750 to jest moje minimum za ile mogę sprzedać tą kartę. Poniżej po prostu mi nie zależy :P bo mogę mieć tą kartę jako plan b.

Edytowane przez kłaczkov92
Link to post
Share on other sites

Z tym x-kom to jakiś beton z tą promocją letnią. Jak klikniesz na towar to pokazuje cenę promo a jak doda się do koszyka to cena się zmienia na tą wyższą już nie promocyjna. Chciałem kupić halo 5 na xbox one i coś tam jeszcze cena się robiła wyższą i się nie zmieniła nawet do momentu jak już kończysz zamówienie wybierając opcję zapłaty i dostawy. Więc ten gtx kosztuje 879 zapewne a nie 799.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...