Skocz do zawartości

Prusaki pod klawiaturą =(


Recommended Posts

Mam pewien problem którego nie jestem w stanie za chiny rozwiązać =/

 

Posiadam klawiaturę mechaniczną RaZeR BlackWidow Chroma i niestety co jakieś 3 dni musze czyścić ją nie ze skrawków jedzenia czy włosów a pieprzonych prusaków....

 

Nie są to duże robale ale są niestety widoczne co psuje caly efekt klawiatury.

 

Już dawno nie mam gwarancji na nią (skonczyla sie) więc postanowiłem ją rozkręcić, wyjąć tą białą płytkę na której te prusaki sie zbierają i ją odtłuścić, wyparzyć i przetarłem ją alkoholem i skręciłem ponownie - nie dało to efektu...

 

Mieszkam w bloku w ktorym plagą wlasnie są prusaki i co jakis czas trzeba robić dezynfekcje =( 

 

Macie jakis plan jak moge pozbyc sie tego problemu? =( 

 

Planowalem tez zakup Blackwidow X chroma ale nie wiem czy nie będzie nawet gorzej...

Edytowane przez Saur0n100
Link to post
Share on other sites

Jest to trudne gdyż praktycznie nie mam takiej mozliwosci a te robaczki przeslizną się przez nawet 2 mm dziurkę =/ 

 

Przy BlackWidow X Chromie mam wrażenie, że będzie gorzej bo ta klawiatura cała jest otwarta, ma przyciski na wierzchu a nie chciałbym znowu wydawać ~600 zł na klawiature ktora sie prawie niczym nie różni od Blackwidow X Chromy =P 

Link to post
Share on other sites

 

 

co jakieś 3 dni musze czyścić ją nie ze skrawków jedzenia czy włosów a pieprzonych prusaków....

Nawet nie chcę wiedzieć jak wygląda Twoje mieszkanie. Jakim brudasem i fleją trzeba być, żeby żarcie z klawy wygrzebywać co 3 dni??????

 

 

 

Mieszkam w bloku w ktorym plagą wlasnie są prusaki

Brazylia? Fawele?

 

 

 

Macie jakis plan jak moge pozbyc sie tego problemu?

Sprzątać regularnie i nie żreć nad klawiaturą zamiast talerza.

 

 

 

włosów

aaa i golić przestrzenie międzypalcowe i plecy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie jem na klawiaturze lecz obok niej :P 

 

Ręce myje bardzo często wiec to na pewno nie jest powod dlaczego pod klawiszami zalęgają się te robaczki :/

Jest mnóstwo sposobów na pozbycie się prusaków. Na przykład możesz zmieszać niegranulowany kwas borowy z białą mąką i białym cukrem w proporcjach 1:1:1.

Brudasie

Link to post
Share on other sites

Nawet nie chcę wiedzieć jak wygląda Twoje mieszkanie. Jakim brudasem i fleją trzeba być, żeby żarcie z klawy wygrzebywać co 3 dni??????

 

Posiadam klawiaturę mechaniczną RaZeR BlackWidow Chroma i niestety co jakieś 3 dni musze czyścić ją nie ze skrawków jedzenia czy włosów a pieprzonych prusaków....

czytaj ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...