Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema.

Z rzadka tutaj zaglądam. Jednak jak już trzeba. Więc do rzeczy.

"Padły" mi słuchawki mdr-v55 od sonego (polecone od was). Zresztą sami zobaczcie

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/690fee59bc08e5a2ad3ea26c7e947f82.jpg

 

 

Szukam słuchawek do max 150zł (brak funduszy).

Czego oczekuje. Mają grać dobrze, mają być nauszne (typ dalszy obojętny), wykorzystywane będą do słuchania muzyki z kompa/telefonu czy oglądania anime lub w czasie grania.

 

Muzyka to rock/metal, a czasami coś spokojniejszego.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie straszne Ci zakupy z dalekiego wschodu to genialną opcją są SOMiCi V2.

 

Nadal działa kod LHDRJ9 na słuchawki SOMiC V2 zmniejszając cenę do 36$  

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_349492.html


W innym wypadku to najmocniej w tym budżecie trzymają się Superluxy, nie ma co wydziwiać.

 

Do wyboru masz kilka modeli HD681/HD681B/HD668B/HD669

 

Pytanie czy dobrze rozumiem u Ciebie słuchawki nauszne? :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Słuchawki nauszne tak działają, nie dziwię się, że uszy bolały, jak były ściśnięte. 

 

Na V2 i padach welurowych HM5 w ogóle nie wyczuwam słuchawek na małżowinie, a od takich V55 dostałbym apopleksji.

Link to post
Share on other sites

Z tych superluxów to które będą najlepsze? I coś nie tak jest z 681Evo ?

 

Mam wrażenie, że V55 po prostu były trochę za małe na mnie jak plastyk trzeszczał po założeniu. Zawsze były rozsunięte na 2 ząbki bo przy 3 słuchawy były niżej niż mam uszy.

 

Ogólnie to chciałem skleić to ale elementy słabo pasują do siebie (się chyba odkształciły). W Szczecinie "spawają" plastyki ale by jeszcze mi popalił przewody itp.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...