Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy w tej kwesti coś się ruszyło? Czytam o tym problemie od dłuższego czasu i postanowiłem pierwszy raz w życiu oddać lapka do servisu bo nic nie pomaga.

 

Komputer jest PO FORMACIE więc proszę nic pisac o jakims wyłaczeniu skyp czy czatu, który używa 10% dysku bo komputer działał normalnie cały czas i problem zaczął się nagle - Trwa po formacie z 0 aplikacji.

 

Robiłem też wszystkie cuda wg poradnika.

 

 

Background Intelligent Transfer Service

 

Wstępne ładowania pamięci ...usługi telekomikacyjne....

 

Any Ideas?

 

 

Link to post
Share on other sites

sprawdź w menadżerze co za proces ci używa dysku i wpisz go w google ( aby się dowiedzieć co to jest i jak wyłączyć ) 

najczęściej są to właśnie aktualizacje, lub "szerowanie" aktualizacji po sieci ( ale nie rób tego na ślepo według poradników, tylko popatrz co u ciebie używa ) 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

sprawdź w menadżerze co za proces ci używa dysku i wpisz go w google ( aby się dowiedzieć co to jest i jak wyłączyć ) 

najczęściej są to właśnie aktualizacje, lub "szerowanie" aktualizacji po sieci ( ale nie rób tego na ślepo według poradników, tylko popatrz co u ciebie używa ) 

W ciągu 1 min to strasznie skacze był słynny " wuauclt.exe " a np teraz nie widzę na górze.

 

image.png
 
image.png
 
image.png
 
image.png
 
image.png
 
 
Rany tego jest tyle nie wiem co wyłaczac nawet svhost wyłaczam to bład wypluwa. Ale to zwalona opcja
Edytowane przez marek_baran85
Link to post
Share on other sites

Tzn bez neta też ale nie wiem własciwe co bo tego jest masa pytas zo jakis konkretny proces?

 

To jest chore :/ Teraz np nie wiem czemu nagle opadł do tych 10% - chodiz nieiwem czmu nie 0-2 - ale zaraz mu sie odechce i ma 100%. Nawet jak oddam do servisu to nie chce byc od nich uzalezniony . Co po formacie eh

Link to post
Share on other sites

Problem w ogóle zaczął sie już na 8.1 Upgrade do 10 po prostu nic nie zmienił. Serio....dawno sie tak nie wkurzyłem. Składam kompy odkąd miałem 13 lat (mam 30) nie było internetu i trzeba bylo sobie radzić o wiele trudniej niz teraz.

 

Do tego doszedł K***A router orange z którym za żandego grzyba nie potrafie sie połączyć! Nie wiem może jakbym siedział do rana i poznał cała specyfikacje adrsów DNS to coś bym tam w końcu trafił ale nie wiem jak tacy nomalni ludzie nie znajacy się na tym jak moja mama której wcisneli ten router miała by sobie z tym poradzić.

 

Czytałem tę forum pomocy na oficjalnejstronie ORANGE- posty bez odpowiedzi od 2014 roku. Serio najpierw ogarnijcie pupy potem wciskajcie umowy,

 

Oddam do servisu bo aż jestem ciekawy jak sie będa z tym pieprzyć ^_^

Edytowane przez marek_baran85
Link to post
Share on other sites

Proponuję ci do nich zadzwonić,połączą cię z technikiem,który powinien cię poprowadzić krok po kroku. Piszę tak tylko dlatego,że kilka razy zdarzały mi się różne problemy i pomagali mi. Nie wiem,może to tylko ja mam do nich farta,ale spróbować nie szkodzi...

Link to post
Share on other sites

Jaki to sprzęt? System to czyste ISO ms? Widać, że dużo się dzieje. Dopiero zainstalowales system, więc nie ma się co dziwić.

Masz problem z działaniem systemu z powodu tych 99% aktywności dysku, czy tylko wizualnie Ci to przeszkadza?

Edytowane przez vicodin
Link to post
Share on other sites

Czy mam problem z  99% aktywności dysku ? :P no a jak nie miec problemu, no zamula ledwo chodzi jakbym odpalił wiedźmina 3 na kalkulatorze:) 

 

Laptop HP już spakowałem do serwisu wiec nie sprawdze modelu. Na i3 w każdym razie.

 

System był to zaistalowany po kupnie i problem zaczął się nagle, jak wspominałem format - przesiadka na win 10 nic nie zmieniła.

Edytowane przez marek_baran85
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

ostatnio 2 dni siedziałem na takim problemem, jak nie procek(w spoczynku) 100% to dysk 100% albo jedno i drugie, nie szło dobrze myszką ruszyć. Oczywiście windows 10 :| pół netu wyczytałem, powyłączałem dziesiątki procesów, porobiłem zmiany w rejestrze i jeszcze kilka innych "trików" . Dopiero maszyna zaczęła działać, procek 0-5%, dysk też normalnie. Wszystko znajdziesz w gogle :/ za dużo tego by ot tak pomóc,, szukaj, wpisuj proces po procesie jaki zamula, co znaczy, i jak tego to bye. 

Już wysłałeś :/ ten, którego robiłem też był hp, wiesz dam chyba sobie coś uciąć, że coś tam poprawią ale jak sprawdzisz to i tak obciążenie będzie ok 50% w spoczynku. Tyle, że będzie jakośtam chodził

Edytowane przez Paaacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...