Skocz do zawartości

Oferta telefonów w play


Recommended Posts

Witam

Mam zamiar zmienić operatora... Aktualnie jestem abonentem orange niestety nowa oferta tego operatora nie powala na kolana zwłaszcza że jestem w orange ponad 8 lat a profitów ani specjalnych ofert nie widać..

 

Dlatego też postanowiłem że przejdę do Play

Mam zamiar wybrać ofertę LongPlay 69, zastanawiam się tylko jaki telefon wybrać.

Mam aktualnie nokie E51 i nie narzekam, więcej mi tak naprawdę nie potrzeba.

No ale skoro są to co wybrać żeby dobrze służyło?

Do wyboru mam następujące aparaty:

- ZTE blade

- Nokia C6-00

- Nokia 5800

- HTC Wildfire

- Samsung Galaxy i5700

- Samsung Wave 723

Wszystkie w kwocie do 100zł

Co do noki i dotykowego ekranu mam mieszane uczucia, reszty nie miałem w ręku więc ciężko się wypowiedzieć. Jedni chwalą drudzy mówią że się nie nadają...

Link to post
Share on other sites

Właśnie jestem za HTC ale reszta też jest całkiem przyzwoita.

ZTE troszkę straszy obudową przynajmniej na zdjęciach... Specyfikacja mówi ze jest całkiem nie głupim wyborem. Tylko jak z baterią?

E51 trzyma trzy dni przy solidnym użytkowaniu. Może filmów nie oglądam bo to nie ten ekran ale dzwonie piszę słucham muzyki czasem przejrzę internet (wifi rulez) i nie muszę pamiętać o codziennym podłączeniu do ładowarki.

Link to post
Share on other sites

No niby tak ale trzeba zapłacić 600 zł za ps 3

to już lepiej wziąć HTC i sprzedać za 600zł przebitka na tym samym poziomie.

 

Skoro już dostanę ten telefon to chyba nie będę go sprzedawał. No chyba że trafi się jakiś ciekawy w cenie np HTC + E51 (mocno wyeksploatowany).

 

A powiedzicie mi jeszcze co to za promocja z ps3 ze jak namówię kogoś na abonament w play (łącznie za 250zł) to dostanę ps3? czy mam "szanse" dostać ps3?

Link to post
Share on other sites

A powiedzicie mi jeszcze co to za promocja z ps3 ze jak namówię kogoś na abonament w play (łącznie za 250zł) to dostanę ps3? czy mam "szanse" dostać ps3?

Musisz podać do Playa kilka numerów znajomych/rodziny, którzy chcą przejść do Play (muszą się na to zgodzić oczywiście). Jeżeli suma ich abonamentów przekroczy 150/250zł będzie mógł kupić PS3 w promocyjnej cenie 499/1zł.

 

Nie wiem tylko czy ta promocja nadal obowiązuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...