Skocz do zawartości

Program do instalowania sterowników


Recommended Posts

Moim zdaniem (z doświadczenia),to jest najgorszy sposób aktualizacji czegokolwiek. Najlepiej ja i mój komputer,wychodzimy na tym,że aktualizacje sprzętu (oprócz systemu) robię, znajdując odpowiednie sterowniki (lub oprogramowanie) na stronie producenta danego sprzętu,sprawdzając do czego służy,co robi,cy jest zgodny z systemem i na koniec czy jest mi niezbędny. W ten sposób od czterech lat nie muszę stawiać systemu od nowa.... :)  Te programiki potrafią zawalić rejestr i poważnie spowolnić pracę komputera.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem (z doświadczenia),to jest najgorszy sposób aktualizacji czegokolwiek. Najlepiej ja i mój komputer,wychodzimy na tym,że aktualizacje sprzętu (oprócz systemu) robię, znajdując odpowiednie sterowniki (lub oprogramowanie) na stronie producenta danego sprzętu,sprawdzając do czego służy,co robi,cy jest zgodny z systemem i na koniec czy jest mi niezbędny. W ten sposób od czterech lat nie muszę stawiać systemu od nowa.... :)  Te programiki potrafią zawalić rejestr i poważnie spowolnić pracę komputera.

Coś tak czułem i chciałem się upewnić dzięki za wyjaśnienie bo jak ma zamulać komputer to ja już wolę sam zainstalować te wszystkie sterowniki. Tylko problem jest w tym że ja za bardzo nie umiem instalować sterowników :(

Sorki z innego konta napisałem.

Edytowane przez memento007
Link to post
Share on other sites

Malwerbyte znam,polecam też od czasu do czasu ADvCleaner. Jakiego masz antywirusa ? W tych dwóch pozostałych trzeba być ostrożnym i dokładnie sprawdzić ustawienia, bo potrafią wywalić pliki systemowe. Przy takich darmowych programikach dobrze jest robić kopię zapasową usuwanych plików. Po jakimś czasie ,jak wszystko ok. to można wyrzucić.Zresztą każdy normalny (nawet płatny) program powinien robić kopię...Jaki masz system ?

Link to post
Share on other sites

WIndows 8.1 a antywirus mam tego Malwerbyte


A co mam jeszcze coś zainstalować?

Malwerbyte znam,polecam też od czasu do czasu ADvCleaner. Jakiego masz antywirusa ? W tych dwóch pozostałych trzeba być ostrożnym i dokładnie sprawdzić ustawienia, bo potrafią wywalić pliki systemowe. Przy takich darmowych programikach dobrze jest robić kopię zapasową usuwanych plików. Po jakimś czasie ,jak wszystko ok. to można wyrzucić.Zresztą każdy normalny (nawet płatny) program powinien robić kopię...Jaki masz system ?

Cześć to odpiszesz?

Link to post
Share on other sites

Malwarebytes to nie do końca antywirus. Jego przeznaczenie to głównie usuwanie różnego "syfu" z internetu (np. reklamiarze, ciasteczka śledzące, itd.). Moim zdaniem przydałby się jeszcze jakiś "tradycyjny" antywirus na komputerze. Ja u siebie korzystam już od dłuższego czasu z 360 Total Security http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/pakiety_zabezpieczen/360_Total_Security.html i sprawuje się moim zdaniem więcej niż przyzwoicie. Z Malwarebytes także korzystam (darmowa wersja) jako skaner na żądanie.

 

Chciałem jeszcze powiedzieć, że nie potrzebny ci CCleaner i Odkurzacz. Oba programy spełniają tę samą funkcję (czyszczenie i konserwacja systemu), wiec nie potrzebne ci są obydwa. Odinstaluj ten, który najmniej ci odpowiada.

Edytowane przez Clark K.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...