Skocz do zawartości

Po formacie nie moge podkrecic procesora.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Canibal,

Recommended Posts

Witam zmuszony bylem zrobic format.Instalowalem sterowniki z plyty kliknalem na wszystko zeby instalowalo i nie wiem czy mi bios zmienilo czy nie .Posypaly mi sie 2 dyski  i myslalem ze moze nowszy bios  to zmieni ( ma jakas poprawke co do wielkosci dyskow) . Teraz  w biosie ustawienia mam niby  po podkreceniu  ale w systemie  mi pokazuje bazowa wartosc  procesora.  Jakies pomysly ?   Asusp7p55d pro  + i5 760 .

Link to post
Share on other sites

Bateria wymieniona.I problem nadal wystepuje.


Bateria wymieniona.I problem nadal wystepuje. Czyzby cos  nie tak z biosem  bylo   podczas wgrywania  nowego ? 

 

Swoja droga  ile czasu potrzeba na aktualizacje biosu   ? 30 sec  , minute , 5 ? 

Edytowane przez Canibal
Link to post
Share on other sites

Kurcze,tyle razy w różnych płytach aktualizowałem bios.ale czasu nie mierzyłem,około kilka sek. do 1min. może ciut dłużej,

aż napis sie pojawi że gotowe.

Aktualizacje robiłem i z poziomu biosu i windowsa czyli różnie.

Wgraj może jeszcze raz i sprawdź,może to coś da.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Chyba  juz nieaktualne., -_-  podkrecalem tego procka  raz  posilkujac sie filmikiem n aYT. Po wgraniu na  nowo  biosu czesc ustawien  sie zmienila. Nie pamietalem dokladnie  i wydawalo mi sie  ze  jak chce zmienic  wartosc  to tak jak w wiekszosci  enter + strzalki i  zmieniam wartosci. A tu trzeba recznie  wpisywac . Moj błąd  , teraz juz bede pamietal.  Dzieki za  pomoc I Sorki za problem . 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...