Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

a z tymi tubami to bym zrobił że wyglądało by jak silnik... z takimi klapkami nie wiem , kurcze mam problem z aparatem nie chce go wykryć ale dobra późnij się pokombinuje . Stoi on przy biurku

______ --------

|------|...|

|------|...|<--- to jest biurko

|------|...|

|------|...|

|===.|...|

|____|...|

-----------| Jakoś tak nie maiłem pomysłu jak wam to pokazać

a do tych tub myślałem włożyć takie cuś ...

http://www.allegro.pl/item1040674959_scythe_mini_kaze_blue_led_40mm_14db_nowosc_fv.html

 

Nie ma to jak jasne przedstawienie sytuacji, bez użycia aparatu. :o

Link to post
Share on other sites

Zgadnijcie kto to. :D

jedyna osoba, która mi przychodzi na myśl po wklejeniu złotej myśli i pytaniu "zgadnijcie kto to" to niejaki cyrix....ale nie wiem czy to on...

zechcesz nas danieloslaw1 oświecić :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tyle że Cyrix był fanboyem nV. tutaj mamy do czynienia z fanboyem ATI

no wiem.....przy czym mając umysł bardziej "ścisły" lubię rozważać wszelkie możliwe przypadki.....i jedną z moich interpretacji tej wypowiedzi było to, że ATi może mieć jakieś super fajne pamięci, ale nVidii wystarczą jakieś zwykłe no-name'y żeby "czerwonych" rozłożyć na łopatki

co prawda była to dość daleka interpretacja, więc napisałem, że to pewnie jednak nie cyrix....w takim razie kto :D

Link to post
Share on other sites

Tam mają problem z Cyrixami i ich orientacją... pojawiły się: cyrix 133, cyrix133. , cyrixI33, cyrix.133, cyrixl33 i jeszcze jacyś...

Z tego co wiem to prawdziwym cyrixem (fanboj NV) jest cyrix133 inni to oszuści ! :)

Np cyrix 133 to anty-fanboy NV :D

 

 

Np:

News: "Idź na całość! Dwie karty GeForce GTX 480M w jednym notebooku!"

Komentarz:

dwa geforcy w jednym kompie to juz calkowita porazka... obawiam sie ze licznik nie wyrobi albo korki pojda.... galezia tego syfu bym nie tknal....

A prawdziwego cyrixa:

rozwiązanie dla prawdziwych entuzjastów wydajności i zaawansowanych technologii

 

sprzęt bez kompromisów...wzmocniony najmocniejszym mobilnym procesorem na świecie

:P
Link to post
Share on other sites

Do autora się nie opyla robić ja robiłem mapę mojej szkoły do cs source skończyłem i wrzuciłem na rapida link wygasł i lipa teraz wszystko przepadło. A taka fajna mapka była :PMożna było postrzelać do nauczycieli :(

 

No chyba że to będzie gra typu GTA 2 lub MARIO Super Bross. I życzę powodzenia :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...