Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Legendarny cyrix powraca :menda::(

 

Z newsa o płycie MSI z chipsetem Lucid Hydra...

rozwiązanie słabsze niż sli....raczej nie przymnie sie na rynku bo kto by chciał łączyć kartę nvidii z mniej zaawansowaną ati.....ale dla niektórych szansa na fizyke w grach której nie ma ati oraz na inne fiuczery które są w nvidii

Ten koleś jest chory :menda:

Link to post
Share on other sites

Z tematu o nabijaniu postów :menda:

 

No i co z tego? Przeszkadza Ci, że ktoś ma większą liczbę pod awatarem? Mnie to nie rusza.

Ja budzę się w środku nocy i krzyczę: "Nie! 1500?!? Nie może być! Jeszcze tydzień temu było 1200!". Każdego ranka ze strachem zaglądam na forum i drącą ręką przeklikuję na profil ..., żeby sprawdzić, czy to był tylko zły sen.
:menda:

To nie było zbyt miłe :(

 

 

A tak w ogóle to ten cyrix jest dobry

ej a tak wogóle to na naszym forum jest jakiś cyrix

memberlist.php?mode=viewprofile&u=38709

 

czy to aby nie ten ???

Link to post
Share on other sites

No dobra... Wydałam stówę na grę 'James Cameron Avatar: The Game' ... Wszystko ładnie piknie... Zainstalowałam. I du*a ...

Czarny ekran. Słyszę muzyczkę (zapewne logo Ubisoftu) i nic... Czarny ekran nadal....

Najlepsze jest to, że z moją kartą i RAM wszystko ok... No.. Poza tym że moja karta ma Shader Model 2.0 a wymagany jest 3.0 . I moje pytanie...

CZY TYLKO Z POWODU TEGO CHOLERNEGO PIXEL SHADERA GRA NIE ZASZCZYCI MNIE NAWET MENU? Albo chociaż loading screenem?

Ubisoft ma w nosie graczy o podobnych problemach.

Mam DirectX 10 tak jak było wymagane. Re-install nie pomaga... Czy naprawdę pozostaje mi kupić nową kartę z powodu tego shadera?

Ktokolwiek miał coś podobnego?

Nie podam źródła, chyba że na PW ;):]
Link to post
Share on other sites

Wiem, że ten zasilacz jest zbyt mocny, ale czy to czymś grozi? Można uszkodzic sprzęt mając za mocny zasilacz? Wpisałem w googlach "za mocny zasilacz" i pierwszy link mi dał odpowiedź, że ktoś przez to spalił płytę główną (potem ta teza została wyśmiana, no ale jednak).

:D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...