Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Jeden z większych debili, jakich widziałem na tym forum. Budżet pozwalał na i5 - wciskał FX'a 6300. Do każdego zestawu - GTX 960, który według niego jest wydajniejszy od 280X.

 

Domagał się od kogoś, kto zwrócił mu uwagę, szacunku ze względu na to, że jest starszy, a do starszej osoby nie można napisać, że gada głupoty :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
gdzie Nowaju "promujesz gtx 660" to niestety nie wiem.

 

Ja również tego nie wiem, a ten drugi to jeszcze bardziej szkodliwy idiota - wciskanie 280X do Core2Duo i Modecom'a - tutaj naprawdę ciężko jest, aby nie zacząć bluzgać.

Kubuś73 comment_edit.png : (27 luty 2015 - 14:15) folder_edit.pnga panu narkomanowi na wstepie dziekuje za dyskusje

zielone_ciastko comment_edit.png :(27 luty 2015 - 14:16) folder_edit.pngIgnorancie z IQ nie większym niż mój lewy but, którym kopie piłke.. zamilcz

Kubuś73 comment_edit.png : (27 luty 2015 - 14:18) folder_edit.pngmocne slowa jestes na glodzie?

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Jesteś na tym forum od tygodnia, 

a co ma do tego staż na forum? na innym forum mam kilka tysięcy postów ale co to zmienia? człowiek z 20 postami moze miec wieksza wiedze o komputerach od nas wszystkich razem wzietych

 

radziłbym więc trochę przyhamować.

nie rozumiem? co zbanujesz mnie? mam ci oddawac jakiś hołd? może postawie dla ciebie pomnik bo jesteś jakimś moderatorem na jednym z tysiecy forów? czlowieku ty nie jestes tu zadnym wladca, to ludzie tworzą forum!!! gdyby cala administracja miala takie podejscie to wielu ludzi by tu nie pozostalo

nie bede dla ciebie milszy tylko dlatego ze masz zielony kolor nicku

a twoje wyzywanie wszystkich dookoła jest po prostu nieodpowiednie

Edytowane przez PILOT83
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

a co ma do tego staż na forum?

 

Ma dość dużo - nigdy nie naraziłem nikogo na straty, a przy doradzaniu zawsze pilnuję interesu użytkownika jak własnego. Ktoś, kto naraża obcą osobę na zniszczenie komputera i stratę sporej kasy jest debilem i idiotą, a ten kto go broni nie jest w tym momencie lepszy.

 

Cackanie się ze szkodnikami i używanie eufemizmów - tutaj nasuwa się tylko i wyłącznie klasyczny już cytat Ojca Dyrektora.

Link to post
Share on other sites

to chyba oczywiste ze sie celowo nie poleca czegoś tandetnego itd...

 

Ma dość dużo - nigdy nie naraziłem nikogo na straty, a przy doradzaniu zawsze pilnuję interesu użytkownika jak własnego. Ktoś, kto naraża obcą osobę na zniszczenie komputera i stratę sporej kasy jest debilem i idiotą, a ten kto go broni nie jest w tym momencie lepszy.

 

Cackanie się ze szkodnikami i używanie eufemizmów - tutaj nasuwa się tylko i wyłącznie klasyczny już cytat Ojca Dyrektora.

ok, nie znasz się na budowie i pilotażu samolotów

według twojej teorii jesteś debilem i idiotą

 

wiesz o co tu tylko chodzi? o odrobinę kultury i empatii... nie chce wiedzieć jakim smutnym i zgorzkniałym człowiekiem musisz byc dla ludzi w rzeczywistosci skoro w internecie malo co nie wybuchniesz ze zlosci bo ktos polecil inna czesc komputerowa niz ty... a wystarczy napisac "kolego, nie masz racji, ten procesor nie nadaje sie do gier, w tej kwocie mozna wybrac cos wydajniejszego"

 

i tak pewnie nic do ciebie nie dotrze a mnie również wyzwiesz od szkodników

eot

 

@down

spoko rozumiem o czym piszesz, ale to nie o to mi tak naprawdę chodziło

proszę tylko o odrobinę kultury bo naprawdę wszędzie naokoło tyle tego chamstwa, przynajmniej na takim forum komputerowym moglibysmy się kulturalnie wyrażać, bez wyzwisk, przekleństw i innych nieprzyjemnych sformułowań

Edytowane przez PILOT83
Link to post
Share on other sites
ok, nie znasz się na budowie i pilotażu samolotów według twojej teorii jesteś debilem i idiotą

 

Chyba jednak mojej teorii nie rozumiesz.

 

Gdybym podszywał się pod pilota, wparował na lotnisko, przedarł się do samolotu i chciał nim odlecieć - owszem, byłbym idiotą i skończonym debilem, ale tego nie robię.

 

Ktoś, kto zabiera się za rzeczy, których nie ogarnia, zwłaszcza gdy w grę wchodzi cudza kasa, zdrowie lub życie w pełni zasługuje na to, aby odpowiednio go nazwać.

 

 

 

malo co nie wybuchniesz ze zlosci bo ktos polecil inna czesc komputerowa niz ty...

 

W tym momencie pokazujesz swoją ignorancję - tu nie chodzi o kwestie typu Android/IOS, czy AMD/NV, ale o polecanie bardzo mocnej karty do cepa sprzed dekady i zasilacza-bomby. Gdyby ktoś go posłuchał i to kupił, byłby w plecy kilka stów.

 

Z całą pewnością sam nie chciałbyś trafić na takiego specjalistę, w jakiejkolwiek dziedzinie. Analogicznie działający mechanik sprawiłby, że wylądowałbyś na najbliższym drzewie, a lekarz podczas wycinania wyrostka przyszyłby ci na łokciu głowę nosorożca. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jak bardzo można się mylić we własnej analogii...

Różnica polega na tym że Nowaj nie siedzi obecnie na forum o budowie i pilotażu samolotów i nie próbuje komuś doradzić jakiej stali użyć przy konstrukcji śrub zszywających kadłub. Wtedy byłby odpowiednikiem idioty o którego toczy się dyskusja.

 

Taki osobnik doradza komuś kto nie ma pojęcia o komputerach narażając tę osobę na zniszczenie sprzętu. Jeśli ktoś utopi w ten sposób ciężko zarobione pieniądze i wróci na forum to co mu napiszesz? Że debil nie polecił mu tego specjalnie? 

 

Zastanów się przez chwilę o czym piszesz.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Ja się na budowie samolotów nie znam, więc na tych forach nie doradzami. Jak się na czymś nie znasz to nie doradzaj innym i o to tu chodzi.

"bo ktos polecil inna czesc komputerowa niz ty..." Polecił część która prawdopodobnie zniszczyłaby komputer. Kompletnemu laikowi poleciłbyś silnik od wardburga do średnich rozmiarów samolotu? 

@E: Znów za późno, odnoszę się do postu #7185

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

mialem nie odpowiadać ale tak jak myślalem nic nie dociera i muszę to zaznaczyć innym kolorem

możesz  nadać ostrzeżenie, możesz skreślić post, możesz pouczyc użytkownika

ale na milosc boska nie musisz go od razu wyzywać, zbesztać i zgnoić

to jest jasne ze tu chodzi o kase i nie wolno dopuszczac, by pozwalać na głoszenie niekompetentnych teorii, ale mozna to robic normalnie, na spokojnie, bez zbędnych obelg

jezeli musisz sie na kims wyżyć to przykro mi

Link to post
Share on other sites

Widzę, że to do ciebie nie dociera.

 

 

 

Ależ ja na dzień dobry prawie zawsze jestem miły i grzeczny. Jeśli jednak ktoś, pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal upiera się przy swoich idiotycznych teoriach, które przeczą powszechnie znanym faktom - tutaj już nie ma zmiłuj.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...