Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

News "FF najpopularniejszy na świecie" - http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Fir ... 25745.html

 

Jedna z wypowiedzi (poziom leci na twarz) (służby porządkowe do dzieła - rozdawać nagrody) (ocenzurowano przeze mnie :> ):

 

HaHa żeś doj**** aż mi kapcie spadły piz**-głowy sku********.

Masz uraz z gimnazjum bo cię wszyscy tam napier****** spłuczką od kibla i wołali gówniaż bo nikt inny nie potrafił tak dobrze lizać muszle jak ty, pewnie cię stara tak uczyła bo nie była ją stać na szczotke do kibla, fakt pensją kur** z lat 80 była niska, a teraz aby dostać emeryture to zapier**** na czworaka po wszyskich pokojach w ZUS'ie i ciągnie jak odkurzacz. Spujrz w lustro i zobacz czy jestes podobny do swojego starego bo mi się wydaje że pies cię z suką robił

bez komentarza

Link to post
Share on other sites

Użytkownikowi

 

chupacabra

 

należy się osobny post :(

 

Ahhahaha zgadłem :) Witam gimnazjalistów :D hhahaahaha co za durnie :x Świetna rozrywka tak czytać wasze wypociny...szkoda tylko, że nie stać was na wiele i na teksty na moim poziomie no ale czego tu oczekiwać od prostackich buraków o inteligencji kubka kisielu? :] A jeśli ktoś chce porozmawiać na temat mojej mamy to zapraszam w 4 oczy bo mi tu nie będziecie rodziców obrażać wy pedały niedorobione ;] No i klasycznie już muszę dodać tekst na waszym poziomie żebyście chociaż część mojej wypowiedzi skumali:

Pozdrówcie swoich tatusiów, fajne z nich pedały, i matki co pracują za ścianą z ciekawymi chłopakami z osiedla co lubią jechać je w czokoczopsa za 20 zł za numerek ;] ;]

Owned!

A w domu wszyscy zdrowi cioto? ;]

 

Hhaaahaa kolejny gówniarz z gimnazjum :) Żal mi ciebie, malutki...tym bardziej, że cały dzień musisz słuchać jak matka sapie i dyszy za ścianą z nieznajomymi a twój tatuś cię tresuje w nocy na sado-maso-mastah' :)

OWNED!

EOT z mojej strony bo widzę, że mamy najazd gówniarzy z gimnazjum ;] Jak to się mawia? "Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem"? Pod tym jednym jedynym względem pokonacie mnie całkowicie :P no...i jeszcze w konkursie kopania rowów ale cóż... bbaaahahhahhaaa, owned, p&P i nara ciule ;]

Link to post
Share on other sites

Ile ramu w komputerze,

Tyle szczęścia życzę szczerze,

Ile rdzeni w procesorze,

Tyle dzieci daj o Boże,

Ile miejsca na dysku,

Tyle radości i uścisków,

Ile pikseli na ekranie,

Tyle prezentów Ci się dostanie,

Ile czasu Vista Ci się ładuje,

Tyle wolnych chwil świętujesz,

Ile wirusów znalezionych,

Tyle smacznych dań strawionych,

I ogólnie miło czas ten spędzony.

 

nie od nas, ale fajne

Link to post
Share on other sites

Wszem i wobec ogłaszam, w ten jakże bezśnieżny wigilijny wieczór, że cały Benchmark został "owned" przez Chupacabre i jego niewielki zakres słów w komentarzach do przeróżnych artykułów/newsów :D

 

Redakcji: ile trzeba czekać na zbanowanie trolla? :evil: to kilka kliknięć dla kogoś kto akurat on-line jest :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...