Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

No to jest zasadnicza różnica pomiędzy reklamą a naciąganiem/oszustwem.
Temat do komentowania gdzieś niby jest, ale zatonął w odmętach forum (albo został skasowany wraz z działem ogólnym), ale nie było tam na tyle ruchu, żeby kogoś skutecznie poinformować aby dwukrotnie się zastanowił zanim da komuś pieniądze za byle co.

Link to post
Share on other sites

No ja tam zawsze wszystko sprawdzam, zanim kupię i tak powinien robić każdy nabywca, dla własnego bezpieczeństwa. Ale myślę, że tacy użytkownicy jak liczne grono chętnych do pomocy osób tu, które chcą dbać o poziom strony, aktywnie zajęłoby się takim wątkiem i nie zatonąłby nigdzie. Wystarczyłoby go wyrzucić jako przypięty na pierwszą stronę i po kłopocie ;)

Link to post
Share on other sites

Wujek dobra rada:

 

do tego athlona proponowałbym HD 6850, karta będzie wykorzystywana w 100%, do tego jest cicha i mało prądożerna TDP 125w, polecam od gigabyte widndforce-a, dużo na niej przesiedziałem i wiem że jest to idealny kompromis cena wydajność, powinieneś wyrwać nówkę około 550 zł

 
Link to post
Share on other sites

Gość wybrał GTX650Ti a nie HD7850 z następujących względów %-)

myślicie że nie myślałem o wyborze tej a tej???Kusił mnie ten radek bo jeszcze crosffire ma i później mi by sie przydało ale ja mam za słaby proc,a podobno stery od nv dają większy narzut na procka i lepiej gry chodzą.I jeszcze jedno.Wybrałem nv bo gram w 1280x1024 a nie w FHD a w niższych rozdzielczościach nv sobie lepiej radzi.Dla mnie to był 100% prawidłowy wybór ;)

Link to post
Share on other sites

Pochwalę się własną mądrością.

Ciekawe czy ciężko by było zrobić łopatki wentylatorów z pryzmatu?
Wtedy by wystarczyło światło dzienne i bym miał dyskotekę bez jakiegokolwiek UV albo LED...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...