Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Złodziejom czy nie, dlaczego masz niesłusznie unikać opodatkowania? Rozumiem, że ja, jak i cała reszta podatników mamy być zadowoleni i służyć Ci pomocą w miganiu się od opłat, żeby nasza krwawica szła na Twoją opiekę zdrowotną, czy na dojazd straży pożarnej bo Ty nie chcesz płacić? Jak chcesz mieć parę dodatkowych groszy, to zacznij się prostytuować - do tego nie musisz mieć ani działalności gospodarczej i jesteś zwolniony od VAT!

Nie ma jak dobra riposta %-).

 

 

 

AMD jest najlepszy do gier !!! , zwłaszcza bez OC

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Chciałbym wydać ok 1000zł na komputer bez karty graficznej (zintegrowana), wole intela ale jeśli przekonacie mnie do amd to może wezmę.

A i są jakieś sklepy internetowe w których złożą i wyślą ? Bo nigdy komputera nie składałem. Z grafiką, dyskiem twardym i pamięcią ram na pewno sobie poradzę, ale nie wie czy płytę do obudowy wcisnę.

Dajcie jakieś propozycje, komputer MUSI mieć możliwość wciśnięcia wifi (wydaje mi się, że da się na usb ale nie jestem pewien, mam laptopa).

 

A i czy taki noob jak ja może wygiąć procesor przy wkładaniu ? :P

 

Link to post
Share on other sites

ejejej , nie róbcie spiny :)

 

Jako iż jestem fan boyem Assassin's Creed , to dla mnie jak zwykle ona zasługuję na grę roku :P

A tak na poważnie :

 

1.Far Cry 3 - zdecydowanie najlepsza gra 2013 roku , według mnie najlepsza jaka powstała do tej pory od powstania komputerów :) .

2.Hitman : Absolutions - rewolucja Hitmanów , według mnie najlepsza po jedynce część tej wspaniałej serii . Jak nie masz ochoty to nie musisz być cichy ale możesz rozpierdo*** przeciwników i nikt cię nie będzie karał :roll:

3.Assassin's Creed 3 - jak zwykle Ubisoft Montreal pokazał na co go stać . ^^

 

Wymieniłem tylko trzy moje ulubione produkcję 2013 roku .

 

Mamy człowieka z przyszłości na forum :P Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Na auta z UK też nie mają gwarancji. UK to nie jest Europa. raczej UK jest krajem międzynarodowym to nie ma nic wspólnego. Franki kupujesz i masz paragony i inne podatki innaczej liczone, gdy kupujesz towar na ebayu powyżej 500 euro w UK to płacisz dodatkowo cło tranzytowe do polski. Gdyby UK należałaby do Uni to nie brałbyś paszportu.

http://forum.benchmark.pl/topic/69294-club-3d-radeon-hd-7850-2gb-royalking/#entry797890

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...