Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość effendi360

Z innego forum ale wklejam bo so true...

 

 

"ja to zawsze mowie tak

 

są ludzie co gimnazjum nie widzieli i znimi mozna konie kraść

i ludzie ktorzy do gimnazjum chodzili, wśród których 70-80% to matołki z którymi nie da się normalnie gadać

 

podziękujmy Buzkowi i jego rządowi - wiadomo, to on wprowadził w 1999 różne zmiany, w tym kochane gimnazja

 

jeszcze jak ktoś chodził do gimnazjum a grał w UTka to jeszcze coś ma ciekawego pod kopułą, ale to są na prawdę wyjątki : >

 

pokolenie gimnazjalne przeszło już studia, na uczelniach tak narzekają że kurna gdzie się nie ruszy to zdanie takie że to motłoch ...

 

w tej chwili pokolenie gimnazjum musi pracować ... a że gimnazjum zaproponowało freestyle życiowy, to młodzi są w****ieni na cały świat że tez muszą trochę poharować, i to takie gwiazdy .. później wchodzą np. na chamsko czy jebzdzidy czy coś tego i piszą że grubi to chamy, murzyny to asfalty itd, żeby to wielkie rozczarowanie wykrztusić z siebie, odbic sobie własne ego na innych : >

 

 

Wogóle to smieszne są przyjaźnie wśród młodych .. to sa takie przyjaźnie, że spotykamy się na imprezie, chclejemy na umór bez sensu i rozchodzimy się również bez sensu : >"

 

 

 

 

A to już od nas :D

 

jak włączyć synch pionową ?

i kolejne:

 

no nie wiem,ja gralem pare dni na hd5770 w 2560x1600 i miedzy nim a gtx 590 nie widze jakiejs roznicy w wiekszosci gier,ale to moje odczucia :P

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

z i5 będzie ciężko. imo takie coś Procesor:Intel Core i3 2120 Płyta główna: ASRock H61iCafe Pamięć RAM:Kingston KHX1333C9D3K2/4G Karta graficzna:Sapphire Radeon HD6870 1GB Napęd: LG SuperMulti Obudowa: SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0 Zasilacz: OCZ ZS 550W 80+ 135mm

po co taka grafa? przeciez proc bedzie mu spowalnial LOL

 

 

Źródło: http://forum.benchma...000-zl-do-gier/

 

:hahaha::rotfl:

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Z innego forum:

Potrzebny jest mi monitor panoramiczny. Jestem w stanie zapłacić:

~150zł za 19" z rozdzielczością 1440x900

~200zł za 20" z rozdzielczością 1650x1050

~300zł za 21,5" z rozdzielczością 1920x1080

+ KW lub odbiór w Białymstoku

 

Monitor bez bad sectorów. Najlepiej z DVI / HDMI.

 

Link to post
Share on other sites

Błyskawica wraca na forum w wielkim stylu %-)

 

Problem polega na tym, że po przegrzaniu chyba karty graficznej komputer nie wykazuje chęci do pracy (...) nie startuje bios,

Sprawdź temperatury karty w programie GPU-Z (nie wymaga nawet instalacji).

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba instalacji hmm ciekawe:)

Nie zna sie a gada, a ludzie w to wierza a potem na benchmark mowi bee bo zle mu polecaja.....a przez kogo:)

 

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

ja też widzę różnicę między 30 kl/s a np. 120 kl/s. I wolę te stałe 30 bez spadków bo przy 120 obraz jest już nienaturalnie płynny jak dla mnie( i tutaj vsync się przydaje). Choć najlepiej jest jak 30 kl/s to FPS minimalny :)

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

koleś pyta sie o laptop/ultrabook/tablet do 3200 zł a tu odpowiedz

Jeżeli chodzi o tablet to czemu by nie Asus Transformer Prime? Posiada Tegre 3 więc wszystkie najnowsze gry na niego ci pójdą oraz posiada stację dokującą.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Można dać kontrolnego, powiedzmy na tydzień. Ja za mniejsze rzeczy dostawałem ;)

 

 

Pisanie takich bzdur, jeszcze na jednym z najpoczytniejszych forów w IT w Polsce jest moim zdaniem gorsze niż jakieś niemaskowane wulgaryzmy.

 

Dwa nowe rodzynki:

 

Jeśli masz tak duże spatki fpsów to może dlatego że masz starego pilota graficznego.

 

****a ogarnij sie jak cos ci nie pasuje to *********aj do mamusi i zamknij swoj ryj wy*****e mam na ciebie

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Swoją drogą, ja się zastanawiam skąd on wytrzasnął te testy. Swego czasu lookałem na porównanie procków w grach i byłem właśnie niesamowicie zaskoczony, że różnica między i3 a i5 była tak niewielka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...