Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość effendi360

 

o jaką kto ma
sprężarkę zależy od tego, w jakim regionie Polski się żyje. Na
wschodzie sprężarka to samoróbka ze zbiornikiem od Stara z dodanym
zabezpieczeniem czasowym, ustawionym tak, by w baniak nabijało 5 bar za
pierwszym cyklem. A potem, trzeba wyłączać ręcznie...

Link to post
Share on other sites

Pozwolę się do tego odnieść, bo widzę że niektórzy chyba mają zbyt dużo pieniędzy i ich na wszystko stać. Polecam wyżej, zamiast do Egiptu to na podlasie, bądź region w pobliżu Białorusi. Wycieczka będzie super, zobaczy kolega wyżej co znaczy bieda i powiedzenie: "Bieda matką narzędzi".

 

I zobaczcie sobie jak tam się żyje i jakimi narzędziami się posługuje... W typowym gospodarstwie rolnym.

Edytowane przez Gadget
Link to post
Share on other sites

Miałem kartę sapphire z tym chłodzeniem (7860) i oddałem to gó**o do sklepu.

To nie był szum tylko wycie.

Nie polecam.

Teraz już mnie rozumiesz ?

 

Dobrze, że mogłem oddać bo mój sąsiad, któremu składałem kompa oplułby mnie.

Mamy człowieka z innego wymiaru na forum :wariat:

Link to post
Share on other sites

 

Mam tutaj stos pytań odnośnie dysków. 

  1. Czy na systemowym dysku SSD zmieściłyby mi się gry z zapisami? Chodzi mi o szybki model.
  2. Jak się łączy dysk HDD z SSD tak aby system i gry działały na SSD, a reszta na HDD?
  3. Co to dysk NAS? Jest lepszy do składowania plików od HDD? Da się nim zastąpić HDD?
  4. Czy opłaca się kupować dyski SSD o pojemności 1 terabajt, czy raczej złączać 4 po 128?
  5. Dysk SSD do grania, czy mieszanka HDD+SSD? 
  6. Wszystko o dyskach NAS.

 

Komentarza mst cytował nie będę, nie nadaje się ***

Link to post
Share on other sites

 

Witam.

Mam tutaj stos pytań odnośnie dysków. 

  1. Czy na systemowym dysku SSD zmieściłyby mi się gry z zapisami? Chodzi mi o szybki model.
  2. Jak się łączy dysk HDD z SSD tak aby system i gry działały na SSD, a reszta na HDD?
  3. Co to dysk NAS? Jest lepszy do składowania plików od HDD? Da się nim zastąpić HDD?
  4. Czy opłaca się kupować dyski SSD o pojemności 1 terabajt, czy raczej złączać 4 po 128?
  5. Dysk SSD do grania, czy mieszanka HDD+SSD? 
  6. Wszystko o dyskach NAS.
Link to post
Share on other sites

 

2500k jest znacznie lepszy niż 3570k w grach . Więc radze ci weź 2500k. Bo potem będziesz beczał a jednak mogłem wziąć. damianox98 412S nie jest gorszy, jak nie znasz się, to idź zapytaj się na YT Blackwhite321 to ci powie, czy jest dobry czy nie I nie wkręcaj gościa

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...