Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 Nie jesteście w stanie stworzyć forum złożonego tylko z ekspertów. Wiem, że to jest irytujące (głupota niektórych), ale wyzywając ich nic nie zdziałacie, wywalając - pozbędziecie się większej części forum, bo jednak dużo laików przychodzi tu także po pomoc. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby nadanie jakichś konkretnych rang tym, którzy się znają na rzeczy, umieją sensownie doradzić itp i jakichś tym, którzy nie mają pojęcia o czym mówią :> (oczywiście bez popadania w paranoję, że jak ktoś się tam 2 razy pomylił to od razu jest głupi...)

 

Poza tym, jeżeli ktoś napisze głupotę, wystarczy napisać pod spodem, że plecie bzdury (admini nie są w stanie ogarnąć wszystkiego, co się na tak dużym forum dzieje, wy jak widze macie na to czas...). Takie rangi moim zdaniem rozwiązałyby problem. I wiem, że nie będziecie zadowoleni z tego co napisałem, ale rozważni mam nadzieję przeanalizują moją wypowiedź i wyciągną wnioski ;)

 

Igoruss - nie orientujesz się, czy dałoby się storzyć czy nawet zamienić istniejące rangi na takie, o jakich mówię? Może nawet dałoby się zrobić, aby to użytkownicy decydowali o poziomie znajomości innego (zamiast pomógł/pomogła zamienic to na znawcę itd.)

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Z "głupotą" się nie wygra, nie ważne jak długo by się walczyło, to i tak będą następni. A co do wiedzy to nie każdy od razu był w czymś dobry, jeden chciał to czytał testy, bądź interesował się jakąś dziedziną, inny szuka pomocy w prostych sprawach. Tak było jest i będzie... Poza tym jakby ludzie wiedzieli od razu co kupić, co jak zrobić to forum by nie miało tak dużo tematów, bo każdy by wiedział co robić.

Link to post
Share on other sites

 

Wiem, że to jest irytujące (głupota niektórych), ale wyzywając ich nic nie zdziałacie, wywalając - pozbędziecie się większej części forum, bo jednak dużo laików przychodzi tu także po pomoc


Nie rozróżniasz laików od debili. Smutne. Postulaty o wywalanie dotyczą tych męczących trolli a nie osób szukających pomocy - ile razy można to powtarzać? 

Poza tym, jeżeli ktoś napisze głupotę, wystarczy napisać pod spodem, że plecie bzdury


To zacznie głupio dyskutować i wszczynać afery. Było tysiąc i jeden raz.

A system rang jeszcze dobrze nie wszedł w ruch, więc po co go zmieniać?
Jak zwykle wchodzisz spóźniony o jakieś dwa miesiące dyskusji.
Ma być też jakaś wtyczka wykrywająca multi-konta, nie wiem czy już działa czy jeszcze nie - poczekajmy aż Czerwony się pojawi.

Niestety tych wszystkich damów, dipów, extremów, slabonów, morgich, <dopisz własne>, trzeba eksterminować ręcznie i do skutku, przynajmniej na razie.
Link to post
Share on other sites

To jest do zrobienia zapewne - tylko przy banie na IP sieci zmieni sobie IP, na login to już w ogóle, nie wiem jakie tu jeszcze maja możliwości. Trzeba by po prostu wtedy inny rodzaj bana zastosować. Ale multikonta, fakt, powinny być banowane.

 

Tak właściwie, z ręki regulaminu, można by banować tudzież warnować każdego, kto daje nierzetelne rady. Mnie się tylko nie podoba to na tym forum, że od pewnego czasu z forum zrobił się front wojny między trollami a ekspertami, zamiast forum informatycznego. Dlatego rzadko tu wchodzę i jestem spóźniony o te Twoje dwa miesiące już abstrahując od tego, że nie mam pojęcia, czemu "atakujesz" (może to zbyt silne słowo) mnie, gdy moja wypowiedź w najmniejszym stopniu nie była skierowana do Cb. 

Laikami określiłem tych, którzy z jednej strony cos wiedzą (lub myślą, że coś wiedzą), ale także chcą pomocy, udzielając jej innym. Ja sam posiadam jakąś bazową wiedzę, ale często potrzebuję pomocy i prawdopodobnie dawniej mogłem kogoś w błąd nawet nie jeden raz wprowadzić, wielokrotnie byłem poprawiany. Rzecz w tym, że ja po prostu dowiadywałem się nowych rzeczy i to akceptowałem. Niektórzy tego zaakceptować nie potrafią.

Wiedza tych waszych "głupków" opiera się na tym, że wolą np. amd i koniec kropka. Ich wolna wola. Jednak fakt faktem nie powinni naciągać ludzi, że jest 100 procent lepszy od intela w takim wypadku. Jednak to, że ktoś napisze, że lepiej mu się użytkuje dany, mimo iż technicznie gorszy sprzęt i wg niego jest lepszy, to chyba od razu nie jest deklem. I nie chce tu mówić o panie multikonto, który desperacko próbował udowodnić, że jednak jego IQ oscyluje w granicach 72.

 

Jak zwykle skończę, bo nie chcę się kolejny raz wdawać w dyskusje, szczególnie z Tobą. Nie wiedziałem, że znowu się napatoczysz.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...