Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość JackHammer

Żeby uniknąć tego typu zdarzeń, jeżeli nie jesteś pewny czegoś na 100% to sprawdź. Ja przyznam się że, wolę sprawdzić i dopiero po przemyśleniu odpowiedzieć, niż walić postami które mogą kogoś wprowadzić w błąd. Poza tym warto słuchać rad doświadczonych osób, bo raz sam uzyskasz wiedzę, a dwa pomagając komuś nie wprowadzisz w błąd. Zamiast narzekać, popraw się i będzie dobrze.

 

Poza tym, pod kątem psychologicznym wiele osób w niższym przedziale wiekowym, stosuje końcówki rocznika w nicku. I moja wypowiedź to nic osobistego, nie chcę Cię obrazić, tylko chcę byś przemyślał. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Fragment rozmowy z jednym z użytkowników forum na GG. :]

 

 

 

 

18:23:35

w ogole ****a

18:23:44

normy nie wyrobie przez te *****e bany

 

18:24:07

jaki znowu ban ?

 

18:24:19

przeciez 2 bany dostalem w tym miesiacu

18:24:23

i przez to normy nie zrobie

 

18:24:34

teraz też masz bana ?

 

18:24:38

nie

18:24:40

ogolnie mowie

18:24:52

w 5 dni "raczej" nie napisze 300 postow

18:25:12

bo moja norma - 500 postow na miesiac

 

 

:menda:

Link to post
Share on other sites

Od kiedy to w "Na luzie" trzeba ściśle trzymać się tematu? :roll:

 

//Niewielki spam w postaci komentarza do cytatu "złotej myśli" jest w miarę ok, ale wojenki na kilka stron to chyba lekka przesada...

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dobra, można spamować czasami ale bez przesady. Chłopaki się rozpędzili tak że znowu by się ciągało przez 3 strony intel vs amd. A wiele nie brakowało bo już półtorej strony było :/

Link to post
Share on other sites

 

tu tez fajne pączki były. Dla przypomnienia napiszę, bo nie mogę.

 

"Pasta jest super!!! Na moim Athlonie 64 x2 5000 i boxowym chłodzeniu temperatura nie przekracza 80 stopni w idle! Jak ją podkręce na 1450 rpm to temperatury spadają w stresie o jakieś 20 decybeli. Polecam tą paste, jest bardzo dobra."

 

albo, ten sam gosciu.

 

"Pasta extra! Na moim drugim kompie rówież z Athloem 64 x2 5000 i chłodzeiem AC Freezer 64 temperatura w spoczyku nie przekracza 75 stopni. Bez tej pasty alumiowy radiator mógłby się roztopić i zalać cała płytę główną ciekłym aluminium. Dlatego ocena -1. Pozdrawiam serdecznie"

 

źródło oczywiście kompuszrocik.

http://sklep.benchma...ca_MX_2_4g.html

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NIE kupuj PC ja mam wyrypany w kosmos (6 rdzeni grafa z pół koła itd) a tylko kuż zbiera bo cały czas na x360 gram bo na pc nie ma gier....! Znaczy są ale na boxa jest tego więcej i znacznie lepsze ,a zawsze jak by next gen był to mi pc uciągnie troche i gdy przeróbka następej generacji będzie to znów na konsole przesiądę się ale w tej chwili najlepszy jest x360 i nie jestem jakimśą fanem xboxa bo od począdku miałem konsole sony ale jest z 10000 powodów trzemu x360 lepszy np WIĘCEJ GIER, KLASYKI HD, XBLA, EXKLUZIWY np halo forza..... LEPSZY PAD! i uwaga jak przerobisz x360 na rgh to multi lewe masz bez banów i free! Jakiś ps maniak nagada ci ,że sie psujom wyśmiej gnoja gó**o prawda bo te co kosztują 100zł to tak ale jasper za 500zł albo slim 600zł się nie pali ,a ps3 są przypadki spalonych slimów!

Link to post
Share on other sites

NIE kupuj PC ja mam wyrypany w kosmos (6 rdzeni grafa z pół koła itd)

Zapewne amd fx i 7750 / GTX 550..

 

Nie ma to jak wmawiać sobie pewne rzeczy

 

NIE kupuj PC ja mam wyrypany w kosmos (6 rdzeni grafa z pół koła itd)

Zapewne amd fx i 7750 / GTX 550..

 

Nie ma to jak wmawiać sobie pewne rzeczy

Link to post
Share on other sites

A jeżeli o windowsa chodzi to że nie mam orginała na płytce żeby samemu zainstalować.

Koleś chciał dać do zestawu z moreli "instalację systemu operacyjnego" - myślał że mu za te 100zł zainstalują Winde i dadzą licencję.

 

Jeszcze coś ode mnie:

Ciekawe jak ten ktoś chce włożyc tego proca w tą płytę :D
Link to post
Share on other sites

Tekst z innego forum:

Także dobrze grajcie sobie jak wam nie przeszkadza na minimalnych i 30 fps'ach a jak bedzie jakaś mocniejsza akcja to bedziecie mieli pokaz slajdów.

Temat był odnośnie modyfikacji PC za 800zł a autor tematu twierdził, że lepiej kupić PS3 (jego głównym argumentem było właśnie podane granie na minimalnych, 30fps i jeszcze granie w niskiej rozdzielczości bo słaby PC na wyższą nie pozwoli). Każdy ogarnięty chyba wie w jakiej rozdzielczości odpalają się obecne gry na konsolach i jaki fps cap mają...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...