Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Portal fpc.pl, wziete z dyskusji odnosnie nowych testow praktycznych Buldozera:

 

Po pierwsze Amd FX pierwsze mialy rywalizować i dorownywac i7 2600k i i5 2500k a nie być lepsze o wiele. Lepsze maja być amd FX-8170 które wyjdą dopiero za jakiś czas. Po drugie to ja słyszałem i czytałem prawie na wszystkich stronach o tematach z amd FX związanych ze FX-8150 ma 16 wątków a nie 8. I on by był bardziej wydajny jakby nie to ze dzisiejsze benchmarki nie mogą obsługiwać wiecej instrukcji i wątków niż ma i7 2600 czy i7 990x jakby w benchmarkach była wprowadzona obsługa pełna 16 wątków i nowych instrukcji których do tej pory żaden procesor nie miał to i7 by nie mal szans. A wogule to walka jest nie równa ponieważ i7 2600k ma zintegrowany układ graficzny który daje wielkiego kopa. Bo jakby takowego nie miał to by nie miał takiej wydajności jak ma. Bo jak wiadomo GPU ma o wiele większą moc obliczeniową od kilku rdzeniowego CPU także myśle ze amd aż tak nie zawaliło bo wypuściło tani i wydajny sprzęt( jak zawsze) . Takie jest moje zdanie.

W sumie to nie wiem, czy to bohater obrazka juz po wypadku buldozerka, czy to tylko znany, portalowy, notoryczny troll :-)

 

http://www.jeomax.co.uk/obrazki/buldozer.gif

Link to post
Share on other sites

@Sony156:

Człowieku, ile razy się jeszcze zapytasz czy jest sens kupna nowej obudowy? Przecież w tym ibox'ie nie ma w ogóle obiegu powietrza. Brutus 410 + Spartan/Fortis i masz spokój.

@Sosik90:

 

Ale na co mi obudowa Z wieloma wiatrakami jak ja na plycie mam jedno wejscie na dodatkowe chłodzenie....

 

Pozatym wolałbym obudowe z Cooler Mastera albo z jakiej innej firmy ale znanej bardziej...

Link to post
Share on other sites

"...Ostatnie wpisy

Grafika jest super... :)

Co nie Radku? :D

siema

sp******j :D

z kim tam piszesz mikolaju

;d

Z tobą? Na TI facet każe :D

o co chodzi w tej stronie

zjeb :D

:D

^^

:D:D:D:D

FOCH - Fachowa Obsługa C****

jest ktos jeszcze na tym zjebanym czacie ?

Chłopie....... Poczekaj do 16 :P Będzie ich sporo :P Sami eksperci xD

w czym ?

w obciaganiu ? :D

://de.delicast.com/radio/Deutschland/TechnoBase.FM

h** wam w du*y uzytkownicy tego zjebanego forum :D

..."

 

Z naszego SB %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Z komentarzy użytkownika katolik2010_revision2 w newsach.

 

To prawda Battlefield 3 jest pionierem w strzelankach

 

,,Pan Jezus powiedział o sobie, że jest Prawdą. Kto boi się Prawdy boi się Pana Jezusa''

lub...

Pliniusz Młodszy policzył ile lat żyli poszczególni ludzie i wyszło 6012 lat też możesz policzyć ale zajmie to dużo czasu. Wielki Potop, który potopił dinozaury był 4000 lat temu. Przed Potopem był jeden kontynent ,,panga'' czy jakoś tak, gdy woda opadła powstały inne kontynenty.

Więcej jego radosnej twórczości znajdziecie w najnowszych newsach :)

Yoshiego zbanowali to teraz mamy fanatyka katolika :)

 

Poli były bardziej tolerancyjne od mono. Nie twierdze ze był to wzór tolerancji anie nie było aktów nietolerancji. Ale... były przypadki dodawania do swojego panteonu bóstw bogów ludów podbitych czy sąsiadujących. Rzymianie modlili się do bogów swoich wrogów przed bitwą aby to im dali zwycięstwo w walce. Po prostu dopuszczali możliwość ze inny lud może czcić coś innego i takie religie nie są nastawione na nawracanie/krzewienie wiary. Mono są z góry nastawione na nawracanie i nietolerancję, bo sam fakt teorii o jedynym bóstwie jest nietolerancyjny, bo zakłada, że inni się mylą.

 

Koniec OT z mojej strony

 

PS: Chyba moderatorzy pokasowali wcześniejsze posty...

 

// Przeniosłem posty dot religii do działu z offtopem.

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

Qrna, przegladam sobie wyszukiware w poszukiwaniu frapujacego problemu domyslnych wartosci $_FILES w uploadzie pliku przy obrabianiu przez PHP, a tu nagle wyskakuje mi zywa dyskusja:

 

Zajec

23.06.2007, 19:42:04

Myślę, że dałoby radę przekompilować Firefoksa tak, aby pozwalał na ustawianie zawartości pola 'input'. Pamiętaj tylko, żeby z tej wersji Firefoksa nie chodzić po zwykłych stronach!'

 

Axadiw

23.06.2007, 19:47:08

no własnie, tylko jak to zrobic?

w about:config nie widzialem nic odpowiadającego

 

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites

Ale dzięki stary jestes wielki, każdemu chyba na tym forum pomogłeś. :)

Dzięki. Lada chwila spodziewam się telefonu od prezydenta.

- - - -

 

Posiadam gtx 580 z windorcem i (...) W spoczynku ok. 20 stopni

http://screenshooter.net/data/uploads/ph/bx/eeyd.jpg Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to płyta nie może dostarczyć odpowiedniej ilości mocy

Przecież ma tam 2 wtyczki 6pin czyli po 120Wat na wtyczkę

Bardziej brak kontybilności wsteczniej

 

P.S.

Ajtam Igorus czepiasz sie, Moze rzeczywiscie ten GTX wisi gosciowi pod katem 20 stopni ;-)

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...