Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

uzytkownik:dominCz

"Po prostu musisz stworzyć podciśnienie w obudowie, aby kurz wypadał z niej każdą możliwą szczeliną. Osiągnesz to poprzez jak największy przepływ powietrza podczas wtłaczania powietrza do obudowy, a zmniejszonym przepływem wydmuchiwanego powietrza, z jednoczesnym dużym ciśnieniem wydmuchiwania z obudowy"

Link to post
Share on other sites

Sam jesteś trolem bo napijasz sobie posty w dziale "na Luzie" :)

Posiadam GTX 580 i chcąc ograniczyć pobór prądu zastanawiam się nad włożeniem drugiej karty graficznej najlepiej GT 430 (ze względu na bardzo małe zapotrzebowanie na prąd, niskie temperatury i idealne parametry do normalnego użytku - do bardziej zaawansowanych działań GTX 580) i przełączać je w zależności od wykonywanej czynności (w menadżeże urządzeń)

Kupił kartę za 1700zł i chce oszczędzić 2zł na miesięcznych rachunkach za prąd :):):):P

Nie rozumiem takich ludzi... :sciana:

Link to post
Share on other sites

Ok to i tak będzie lepsze:

 

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/DSC00452.jpg

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/DSC00453.jpg

 

Sama chciała i tak była już zepsuta więc... Przy okazji to efekt przegranej partyjki w BC2, ale jak laser się gubił na szmaciance to musiałem mu pomóc. I efekt jest :)

Link to post
Share on other sites

Dostała "punch'a". Przy okazji to była na avago adns 6010, a jak wiemy lasery X7 nie są precyzyjne, w dodatku padł LPM i nie mogłem tej myszki dobrze złapać, bo używałem tego pomrańczowego jako LPM. W każdym bądź razie myszki nie ma, ale pomysł mój :)

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić chłodzenie pod mojego procka i zastanawiam się nad Scythe Sugen II Rev. B oraz Scythe Yasya.

Stawiałbym jednak na Silver Arrow. Pomimo ceny.

Cudo ale nie wiem czy procek nie podkręcony da rade wytrzymać w takich niskich temperaturach...

Link to post
Share on other sites

Witam zakupiłem zasilacz (Logic 350W) i chciałbym zapytać czy wystarczy taki do zaspokojenia potrzeb takiej konfiguracji

Uciągnąć uciągnie, ale szczerze to mogłeś kupić coś bardziej markowego.

Nic nam nie mówi "350 W"

Napisałem Logic 350 W nowy

Jak nie będziesz się bawił w jakieś ekstremalne OC to będzie ok.

Pokaż zdjęcie tabliczki znamionowej.

[zdjecie]

150W na 12V? Lol. Nie ogarnie.

Jeśli masz możliwość, to oddawaj go jak najszybciej.

A tego Fortrona opłacało by się kupić ?

Ten Fortron też nie jest najwyższych lotów, ale już lepszy niż ten Logic. wydaje mi się , ze Fortron będzie lepszy od Chieftec'a.

(Kilka postów dalej...)

Słucha,j proponuję nie bawić się w żadne Fortron'y czy inne gó**a tylko uzbierać to 200-250zł i kupić już coś porządnego

Jak na ironię ten "ekspert" ma rangę http://www.benchmark.pl/phpBB3/images/ranks/specjalista.gif i ponad 60 pochwał. Normalnie kolejna "błyskawica" ;)
Link to post
Share on other sites

@Igoruss

Ad1. Wentylator musi mieć hałas niesłyszalny w związku z wyłączeniem funkcji "Power On".

Ad2. Kac nie jest miernikiem wrażliwości słuchu osobnika ludzkiego. Ów osobnik potrafi podczas snu, czy po "balandze", odnotować najcichszy szept skierowany do innej istoty poza sobą.

Ad3. Miód działa tylko w zakresie tonów średnich i wysokich. Właściwe basy odbieramy organoleptycznie kostnie. ;)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

@lukyeti. Profesor "Mniodek", już dawno przesadził z antropologią entropii w koneksji entymologii parafrazji związanej z metamorfizmem analogii romanskości i słowotwórstwa stosowanego.

Hałas niesłyszalny - Dźwięk, którego odbiór jest nie notowany świadomie, lecz "ślad" tego pozostaje odczuwalny poprzez zmysły inne od stricte słuchu.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...