Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Nie ma takiego bicia!

odpowiedź

 

Aleee osiemnastka....

 

@Himer

pozwolę wtrącić swoją opinię do debaty nt. wymyślania tekstów do "Złotych myśli"....

przejrzałem ze 3-4 wątki i w paru napotkałem się na tekst cyrix'a nt. Fermi vs. pare GPU od ATi i tak jak patrzyłem na Twoje odpowiedzi to wyglądało to dość dziwnie, bo pisałeś raz, że 4 szt, raz że 8 szt, w jednym miejscu, że była to karta radeon 5970, w innym, iż 6990....

wobec tego na prawdę dziwnie to wygląda, i istnieje pewne "podejrzenie", że teksty sam wymyślasz, ale żebyś mnie źle nie zrozumiał - jestem daleki od jednoznacznego stwierdzenia, że to czynisz

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

GPU HD4850 Asus (referat)

Nawet na forum nie można uciec od szkoły :o

A jak już o szkole mowa, tekst mojego wychowawcy-historyka:

Nie jesteś w piaskownicy, nie musisz mnie zastraszać. Zaraz będzie przerwa, to weźmiesz swoją łopatkę i pójdziesz się pobawić.

:)
Link to post
Share on other sites

Tylko zauwazcie ze przy np 250fps skaczesz dalej itd. (niektore jumpy sa po prostu niedostepne jak masz mniej fps) Pozatym widzialem ostatnio kolesia w cod5 > stale 250fps i co chwila nie slychac krokow (bo koles po prostu za szybko biega)

Od kiedy więcej FPS = dalsze/wyższe skakanie lub szybszy bieg? :o:):menda:

Link to post
Share on other sites

Tylko zauwazcie ze przy np 250fps skaczesz dalej itd. (niektore jumpy sa po prostu niedostepne jak masz mniej fps) Pozatym widzialem ostatnio kolesia w cod5 > stale 250fps i co chwila nie slychac krokow (bo koles po prostu za szybko biega)

Od kiedy więcej FPS = dalsze/wyższe skakanie lub szybszy bieg? :o:):menda:

nie jestem pewien, ale gdzieś na BMK właśnie chyba czytałem, że jest jakiś chyba bug w COD2 właśnie, że można przy 333fps doskoczyć i zakampić w normalnie niedostępnych miejscach...ale ja to tylko czytałem gdzieś, więc nic nie mówię ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no bardzo szybki bieg => dalszy / wyższy skok

a głośność....hmmmm.....może jest to tak szybko, że po prostu system tego nie rejestruje i nie słychać...

nie wiem, IMO to w ogóle jest głupie, ale być może możliwe :o

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale większy fps czasem pomaga np w mirror edge ułatwia bieganie. Może nie chodzi tu bezposrednio o sam fps ale mikro przycięcia, nie wiem ale w testach było że jest łatwiej z lepszą grafą

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...