Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Byłem posiadaczem przez 7 miesiące słuchawek HyperxCloud I. Niestety zepsuły się więc oddałem na gwarancję i zwrócono mi za nie pieniądze. Szukam teraz porady dotyczącej właśnie słuchawek do muzyki, gier. Czy jest coś w tej cenie co pobije Hyperki, czy może tańsze słuchawki i karta dźwiękowa (Korzystam z Realteka wbudowanego do płyty głównej).Wygląd się nie liczy zależy mi tylko na jakości dźwięku.Liczę na waszą pomoc. :P Jeśli o czymś zapomniałem to proszę uświadomić :)

Link to post
Share on other sites

Do 300zł?

 

Takstar Pro80 - lubię je bardziej niż Cloudy, bo są ostrzejsze, bardziej szczegółowe w dźwięku

SOMiC V2 - dla mnie to must buy w swej cenie

SOMiC V1 - te dziś dopiero co kupiłem z gb, ale mam wiarygodne info dużo bardziej doświadczonego słuchawkofila :D

Encore Rockmaster - słuchawki niezłe, ale miałem większe oczekiwania, co do nich

 

Z całej tej ekipy wybrałbym SOMiC V2

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

QPad QH-90 to jest to samo, co masz w HyperX Cloud.

 

SOMiCi V2 do kupienia od "majfrendów" z Chin :) Z kodem LHDRJ9 wychodzi jakieźś 36$.

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_349492.html

 

CAL po recablingu nie będą miały gwarancji producenta, ale słuchawki niezłe, choć nie jestem ich wielkim zwolennikiem.

Link to post
Share on other sites

Jest ryzyko, jest zabawa :)

 

Te słuchawki są raczej nie do zdobycia w Polsce, bo nawet jeśli kilka par zostało już sprowadzonych to wątpię, aby ktoś chciał się ich pozbywać za kwotę zakupu. To się nie opłaca :)

 

Najczęściej jeśli już ktoś robi recenzję to sprzęt dostaje, wypożycza, a przy tym osiąga z tego tytułu jakieś korzyści. Oczywiście istnieją delikwenci (w tym ja) którzy najczęściej słuchawki muszą po prostu kupić, a recenzją wyświadczają przysługę czytelnikom. Nie ma wielu takich osób, bo wolontariaty coraz mniej popularne :) Te słuchawki są niepopularne i co najgorsza niedostępne w Polsce, a to się przyczynia do tego, że nie są na celowniku recenzentów. Osobiście ostatnio nie mam na to czasu i ochoty (recenzja HyperX Cloud Drone leży już rozgrzebana ponad 1,5 tygodnia)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Czy myślę? Ja to wiem, że będą lepsze :) Oczywiście problem polega na tym, jak wielka jest różnica pomiędzy upodobaniami. Nie przepadam za przesadzonym basem. Wole dźwięk jaśniejszy, klarowny, grający lekka V-ką i tutaj V2 są dla mnie świetne.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...