Skocz do zawartości

GTX 1070 testy który najlepszy


Recommended Posts

WItam,

 

Od premiery GTX 1070 mineło trochę już czasu to już prawie miesiąc. Chciałbym zakupić tylko jak zwykle zastanawiam się jaki najwiecej testów / recenzji chyba jest MSI a co z resztą ?

 

Zastanawiam się nad Inno3D X3 lub X4 ale testów nie widziałem jest jeszcze ZOTAC, GAINWARD,EVGA, PALIT,

 

najbardziej wykręcone GTX 1070

1. GIGABYTE GTX 1070 8GB Xtreme Gaming 1695 MHz

2. GAINWARD GeForce GTX 1070 8GB PHOENIX GLH 1670 Mhz

3. ASUS GeForce GTX 1070 8GB ROG STRIX OC 1657 MHz

GALAX GeForce GTX 1070 8GB HOF 1657 MHz

GAINWARD GeForce GTX 1070 8GB GameSoul 1657 MHz

 

Tak wiem każdego można sobie podkręcić ale chodzi mi o najlepszą kulture pracy i najniższe temperatury

 

Najlepsze jest to że cenowo naprwde jest różnica między nimi i myśle że nie ma sensu dopłacania do Xtreme Gaming która kosztuje prawie 2500zł jak można kupić np Inno3D czy Gainwarda za ok 2200-2300zł, no chyba żę temperatura i kultura pracy tego modelu jest warte 200-300zł dopłaty ale wątpie w to że tak jest.

 

No chyba że sam sobie odpowiem i powiem którego byś nie wybrał to i tak będzie dobrze byle nie FE ;)

 

wychodzi nowy GTX 1070 MSI ale to raczej na rynek Chiński

http://cdn.videocardz.com/1/2016/07/MSI-GeForce-GTX-1070-Duke-Edition-4.jpg

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Zotaca w wersji AMP Extreme miałem 970 świetne chłodzenie te z 1070 przypomina takie same jak od 980Ti

 

znalazłem Inno3D test od 1080 ale chodzi mi o samo chlodzenie powinno co najmniej albo i lepiej się sprawować na 1070

http://www.eteknix.com/inno3d-geforce-gtx-1080-ichill-x3-graphics-card-review/

 

Palit GameRock fajna karta ale chyba najbardziej ciepła ze wszystkich 1070 poza FE

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_geforce_gtx_1080_sea_hawk_x_review,9.html

 

G1 Gaming od Gigabyte i ASUS głośne w porównaniu do innych

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_gigabyte_geforce_gtx_1080_g1_gaming_pascal_sie_rozkreca?page=0,17

 

wychodzi na to że najbardziej uniwersalny będzie GTX 1070 od MSI...... MSI GTX 1070 GAMING X

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

jakim cudem w 1070 amp extreme  która własnie testuje bez OC w booscie mam 2000 mhz ? i chodzi stabilnie ? 


a jeszcze powiem ze miała miec 1835 ?  hm producent cos zepsuł ?  czy mam szczescie ?  Bo jesli tak to ta grafike polecam każdemu 

Link to post
Share on other sites

pewnie chodzi ci o Memory Clock: 2052 MHz

 

a jak nie to jest to niemożliwe bo w standard dla niej dla boosta to 1835 MHz

 

Miałem już AMP Extreme 970 teraz dam szanse innym producentom co 2 lata kupuje innego producenta narazie najgorzej dla mnie wypadł GIGABYTE

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mam być szczery to popełniłem bład i swojej byłem 970 AMP Extreme nie zdążyłem zarejestrować ale to pewnie wygląda jak u EVGA

 

nawet wersja FE ma 5 lat

 

https://www.overclockers.co.uk/zotac-geforce-gtx-1070-founders-edition-8192mb-gddr5-pci-express-graphics-card-zt-p10700a-10p-gx-100-zt.html

 

Rejestrujesz karte przez

https://www.zotac.com/us/support/product-registration

https://www.zotac.com/us/page/product-warranty-policy

 

Products provided as replacements under the RMA service will continue under the original product's warranty at the original start date. The warranty date will not change or reset due to any RMA service performed.

Hold any product unapproved for return- any returned product must follow the proper RMA procedures as instructed, with shipping fees covered at the customer’s expense prior to releasing and shipping the product back to the sender.

  • Product Registration: to take advantage of the warranty and initiate an RMA claim, an account must be created through the www.zotac.com/support website and the product must be then registered. For graphics cards and motherboards, product registration within 30 days of the verified date of purchase automatically qualifies the product for Extended Warranty. Registration confirmation will be sent by email- please contact ZOTAC USA Support at support.us@zotac.com should this confirmation email not be received, or if you have issues registering your product. ZOTAC USA cannot be held liable for incomplete product registration.

Zotac chyba ma siedzibe w Europie w niemczech

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

gtx_1070_2000mhz.png


gtx_1070_2000mhz.png

nie to jest taktowanie rdzenia i ono jest nie 1835 jak chce tego  ice storm a jest 2000 mhz ?? ja sie pytam jak to mozliwe ?


gtx_1070_2000mhz.png


nie to jest taktowanie rdzenia i ono jest nie 1835 jak chce tego  ice storm a jest 2000 mhz ?? ja sie pytam jak to mozliwe ?

a nawet widze teraz ze i 2012 mhz ? Ja pierdziele czy mi sie karta nie spali ?? 

Link to post
Share on other sites

gtx_1070_2000mhz.png

nie to jest taktowanie rdzenia i ono jest nie 1835 jak chce tego  ice storm a jest 2000 mhz ?? ja sie pytam jak to mozliwe ?

a nawet widze teraz ze i 2012 mhz ? Ja pierdziele czy mi sie karta nie spali ?? 

 

ja widzę 1835Mhz chyba że ślepy jestem.....

 

Coraz bardziej zastanawiam się nad 1070 SLI tylko po co mi taka moc do FHD i 60Hz - procesor też mi się nie opłaca wymieniać Kaby Lake to mała ewolucja do Skylake chyba że dokupie ram ale po co jak będe wymieniał za 2 lata wszystko na DDR4 i Canonlake.

 

Myślałem że monitor który mam wystarczy mi na lata mam go 2 lata chyba trzeba będzie kupić monitor 4K ale do tego to minimum 1070 SLI....

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

pewnie chodzi ci o Memory Clock: 2052 MHz

 

a jak nie to jest to niemożliwe bo w standard dla niej dla boosta to 1835 MHz

1835Mhz Boost to jest najniższy Boost jaki gwarantuje Ci producent!

Nie ma w tym nic dziwnego, że karta po wyjęciu z pudełka ma 2000Mhz bo to zależy od ASIC karty, Im lepszy, wyższy ASIC tym karta łapie wyższe taktowanie.

Ja mam GTX1070 Founders Edition, karta ma taktowanie 1506Mhz (BOOST 1721Mhz) a po wyjęciu z pudełka w grach mam 1911Mhz.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

1835Mhz Boost to jest najniższy Boost jaki gwarantuje Ci producent!

Nie ma w tym nic dziwnego, że karta po wyjęciu z pudełka ma 2000Mhz bo to zależy od ASIC karty, Im lepszy, wyższy ASIC tym karta łapie wyższe taktowanie.

Ja mam GTX1070 Founders Edition, karta ma taktowanie 1506Mhz (BOOST 1721Mhz) a po wyjęciu z pudełka w grach mam 1911Mhz.

Aha dziekuje za odpowiedz teraz juz wiem ze to normalne i nie musze sie obawiac ze cos z nia nie tak DZIEKI ! 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...