Skocz do zawartości

Cicha, wygodna klawiatura do pisania- jak najtaniej


Recommended Posts

Witam,

poszukuję jak najtańszej, w miarę wygodnej klawiatury do pisania. 3 miesiące temu przesiadłem się z wysokoprofilowego logitecha http://ocdn.eu/images/skapiec/ZGU7MDA_/8cf50798bd28b260e5bd40f423238bbb.jpg

na klawiaturę w laptopie. Przyznaję, że pisze mi się na niej o wiele wygodniej, pomimo tego, że krawędź laptopa wbija mi się w nadgarstki. 

Początkowo myślałem o Genesys RX66 (używana ~80 zł)

615170_0_f.jpg

Macałem ją w sklepie i przyznaję, że ten wysoki profil trochę mnie zniechęcił do niej. Zamiast litery "Y" palec zostawał mi na "T". Może to kwestia przyzwyczajenia, ale czy Wam też wygodniej się pisze na niskoprofilowej?

 

Później w ręce w sklepie wpadł mi Modecom MC800U.http://ocdn.eu/images/skapiec/OTc7MDA_/c5c0d9dfd59ac08cc6c93f6ef4a94139.jpg

Co prawda używałem jej "na sucho" ale urzekła mnie ta miękkość przycisków. Na internecie niestety wszyscy narzekają na zacinanie się klawiatury i konieczność wciskania dokładnie środka klawisza by poprawnie zadziałała.

 

Pytanie więc do Was, jaką polecacie klawiaturę, która:

1. Jest wygodna do pisania długich tekstów

2. Jest tania (góra 100 zł?)

3. Nie ma ostrych rogów przy klawiszach

Jakbym znalazł coś co ma jeszcze podświetlenie i funkcjonalne klawisze byłoby naprawdę pięknie. Jakby do tego wszystkiego dorzucić jeszcze programowalne klawisze na makro to byłby raj na ziemi... Dałoby radę znaleźć coś takiego?

 

Jeżeli będzie o wiele lepsza, a trochę droższa to również ją rozpatrzę, ale wolałabym się jakoś spróbować zmieścić w tych 100 zł...

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...