Skocz do zawartości

ebay, amazon czy aliexpress?


Recommended Posts

Zamierzam kupić 3 kg ziemniaków. W którym sklepie najlepiej,w warzywniaku na rogu,w delikatesach czy w Biedronce...?

Nie gniewaj się autorze ale być może wynika to z mojej niewiedzy o wymienionych przez ciebie sklepach...:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Odnoscie 3ch wyzej wymienionych juz stary temat ale moze na przyszlosc ktos bedzie szukal. (wybaczcie za brak polskich znakow)

 

eBay - Bardzo czesto zamawiam zazwyczaj elektronika jest wysylana kurierem, metode wysylki zazwyczaj masz podane wtedy rzeczy przychodza znacznie szybko. Zazwyczaj troche taniej mozna znalzc rzeczy niz na Amazonie

 

Amazon- Rowniez wszystko szybko przychodzi choc czasami nie wszystkie produkty wysylane sa poza UK, amazon moim zdaniem ma ten plus ze latwo ze zwrotem towaru bo odsylasz prosto do amazona a nie do sprzedajacego. Latwo dostac zwrot kasy jesli cos jest nie tak oni zajmuja sie wszystkim sami gdzie na eBay to Ty kontaktujesz sie ze sprzedajacym a eBay pomaga dopiero jak nie mozesz nawiazac porozumienia. 

 

Aliexpress - Nie zamawialem nigdy nic z racji na bardzo dlugi termin dostawy czasami do 3ch tygodni wole zazwyczaj doplacic odrobine i miec rzeczy w przeciagu kilku dni - tygodnia. Nie wiem jak wyglada u nich polityka zwrotu towaru choc ceny czesto zachecaja fakt ze zazwyczaj towar idzie z poza EU trzeba liczyc sie za dodatkowe oplaty celne.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonany do żadnego z tych sklepów. Zdarzało mi się robić zakupy w jednym czy w drugim ale preferuję jednak kupowanie w większych, sprawdzonych sklepach. Wiem wtedy,że wszystko będzie ok  i to co zamówiłem przyjdzie zgodnie z oczekiwaniami.

Mogę polecić jeszcze jedno dobre narzędzie do porównywania cen:

https://www.targomat.pl/

 

W formularzu wpisujesz to jaki sprzet Cię interesuje oraz wysyłają Ci najbardziej korzystną cenowo opcję. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...