Skocz do zawartości

GTX 1070/980Ti?


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.Wiem ,że może zakładam ten temat trochę za wcześnie ale chciałbym znać Wasze zdanie na ten temat.Jak wiadomo wychodzą teraz nowe karty GTX 1070i 1080.Jako że 1080 jest cholernie droga,zastanawiam się nad wymianą swojej GTX 780Ti na nową GTX 1070,Obserwując jednak spadające ceny GTX 980Ti mam mały dylemat.Waszym zdanie jeśli mogę kupić w takiej samej cenie nową GTX 1070 lub również nową GTX 980Ti na którą powinienem się zdecydować?High-end poprzedniej generacji czy postawić na nową technologię?mam zamiar grać w rozdzielczości 2560x1440/144hz.Proszę o jakieś rady.Dziękuję. 

Link to post
Share on other sites

Przy rozdziałce 1440p która jest dokładnie 1,78x bardziej wymagająca niż FullHD, brałbym najszybsze co się da. Ale od biedy GTX 1070 > 980Ti ze względu na więcej VRam i przyszłościowość (o ile można tak powiedzieć o kartach grafiki).

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Ja bym poczekał na oficjalne testy kart nowych kart. Zauważyłem że dotychczasowe testy kart są zaniżane karty starej generacji, aby lepiej wypromować nowe.

Przecież już od kilku dni są testy referentów i niereferentów 1070 0_o a co do pytania z tematu, w tej samej cenie to wiadomo że Pascal, gdybyś dorwał używaną 980ti z 2 letnią gwarą za 1700-1800zł to można się nad nią zastanowić, inaczej nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

Czesc kolego słuchaj najlepiej wypadnie Zotac AMP extreme edition ja własnie takowa se zakupiłem . Cena dobra msi gigus odpadna jedynie w tej Gtx 1070 czołowymi beda Asus oraz ZOTAC amp extreme ed . Aczkolwiek Zotac zegarów jeszcze nie pokazał ale nie beda niskie zwazajac ze apm ed ma juz 1797 (takze ze tutaj bedzie okolo 1870 . Osobiście sadze ze dla ciebie najlepszym wyborem do UHD bedzie 1070 od Zotac badz Asus .

 

 

no i za rok dwa gtx 1070 bedzie  kosztował jako uzywka juz wiecej niz 980Ti ze wzgledu na rok wydania oraz gwarancje ... takze duzo nie stracisz .

 

Ps no i zotac ma 5 lat GW 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kulalek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...