Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Szukam 2 par słuchawek jedne dla graczy a drugie do telefonu(słuchania muzyki,yt).

Za 2 pary jestem w stanie wydać około 500 PLN.

 

 

Budżet max: 600

Czego potrzebujesz? (2 pary słuchawek(1-dla gracza,2-słuchanie muzyki i oglądanie filmików na yt jak i filmów) 

Przeznaczenie: (1-gry/2- muzyka, filmy)

Źródło: (1-PC,/2-Telefon)
Oczekiwania: przyzwoity dzwięk jak i dla graczy mikrofon.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje.Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

p.s Czy Hyper x Cloud będą dobrym wyborem słuchawek dla graczy?

I co sądzicie o tych słuchawkach do słuchania muzyki:

http://www.musicexpress.pl/pl/product/11639,marshall-major-ii-pitch-black-sluchawki-nauszne?BEYERDYNAMIC%20DT

Link to post
Share on other sites

 

 

słuchania muzyki,yt).

drama

 

Czy Hyper x Cloud będą dobrym wyborem słuchawek dla graczy?

sprawdzą sie w obu zadaniach chociarz dla mnie grają za bardzo v i brak im oddechu ale to dobre słuchawki

źródło czyli chodziło o dokladny model zintegrowanej dżwiekówki   i na twoim miejscu kupił bym karte i do hipery
Link to post
Share on other sites

 

sprawdzą sie w obu zadaniach chociarz dla mnie grają za bardzo v i brak im oddechu ale to dobre słuchawki

 

 

Drama

Nie pomyślałeś że muzyki nie słucha się tylko w domu.To świetny pomysł wyjść na miasto w słuchawkach gamingowych. Może wezmę jeszcze ze sobą klawiaturę ?

Link to post
Share on other sites

To nie kupuj hyper x'ów tylko takstar pro80v2 i do tego dokup mikrofon, skoro znaczek na muszli Ci przeszkadza :P

Nie napisałeś jakiego typu muzyki słuchasz :)

Jeśli lubisz rap/elektronikę (techno, dubstepy) czy inne tego typu gdzie niskie pasmo odgrywa dużą rolę to nic tylko brać AKG k518 DJ.

Wtedy razem z hyper x'ami zmieścisz się w 500 zł :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Myślałem jeszcze o steelseries 200 są dużo tańsze od hyperx ale czy duża różnica jest w jakości dźwięku i mikrofonie ?


steelseries 200 zaczynają grać dopiero po modach których i tak sam nie zrobisz tak że nie ma co się pchać w tą stronę  
kup jedne dobre słuchawki i do tego microfon albo chociaż się określ czego chcesz i jak to ma grać zapoznaj sie z pierwszym postem w temacie polecanych słuchawek 
Link to post
Share on other sites

Black - Gdybym miał wybrać między hyper xami czy k518 do telefonu wziąłbym k518, bo są poręczne i nie są wymagające co do zasilania. W przypadku sprzętu stacjonarnego to już wiadomo, że hyper x'y.

Nie wiem jak Ty ale dla mnie noszenie dużych słuchawek na mieście, jest co najmniej niewygodne i przysparza problemów, gdy mam je gdzieś schować. + Biegło się już z superluxami na głowie na tramwaj.. Skończyło się na urwaniu kabla.

 

Ma chłopak kasę, chce coś do telefonu na zewnątrz to dlaczego by mu nie podsunąć czegoś co jest poręczne, oferuje również przyzwoitą jakość dźwięku i w razie czego może sobie je założyć na siłownie, czy też w przypadku pchiełek do biegania ;)

Jeśli nie o to Ci chodziło to przepraszam, ale tak to zrozumiałem ;)

 

Autorze określ się w końcu, bo błądzisz między słuchawkami, chcesz pomocy, a my nawet nie wiemy czego Ty chcesz.

Jakiego typu muzyki słuchasz???

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tylk ja wychodzę z założenia że źródło przedewszystkim nawet nie wiadomo jaki to telefo można kupić ve monki na miasto  a za albo kz jakieś a za resztę kupić karte i słuchawki lepiej w domu mieć coś konkretnego bo w komfortowych warunkach masz bardziej wyczulony słuch niż na mieście dlatego na miasto zrobić wersje okrojoną jak już a do domu coś lepszego 

Link to post
Share on other sites

Co do źródła to sprawa oczywista. Miło by było jak by sam autor się w końcu zainteresował tematem :P

Tak czy siak jak bym miał dobre słuchawki w domu to bym dokupił coś typu k518 czy brainwavz alpha czy coś w ten deseń.

Podróży po mieście bez słuchawek nie wytrzymam :D

Link to post
Share on other sites

Dla graczy chodzi mi o słuchawki z micro do grania przyzwoity dzwięk jak i mikrofon.Jeżeli osobno to jakie mikro.A zwykłe słuchawki np.gdy jadę w autobusie, czy po prostu idę się przejść,ale nie wiem czy w niedalekiej przyszłości się nie przydadzą mi się słuchawki na siłownie i do biegania.Bardziej można powiedzieć czego nie słucham to metal i rok.Ogólnie słucham różnej muzyki. 

Link to post
Share on other sites

Ciężki materiał z Ciebie :P

Jak różnej to podłączam pod to klasyke, jazzik i tego typu, więc k518 odpadają :)

Brainwavz Alpha do 100 zł będzie świetnym wyborem (są to pchiełki)

Jeżeli bez mikro to takstary pro80v2, jak coś droższego brainwavz hm5 lub akg k240 studio/mk ii

Mikrofon zdecydowanie zalman mic 1.

Jaki masz telefon?

 

Jakie brzmienie preferujesz? Neutralne/Ciepłe/chłodne/V? Cokolwiek? 

Link to post
Share on other sites

 

 

takstary pro80v2
 
dla mnie te słuchawki grają akurat średnio moje hd 330 grają lepiej  ale to jest tylko moja opinia 
kup jakies doki albo pchły do telefonu pod outdor a do domu kup coś wygodnego otwartego dobre żrudło naprzykłat somnic v2 i do tego jakaś dźwiekówka 
Link to post
Share on other sites

suche sterylne do bulu precyzyjne jak japonski robot do skladania czegokolwiek hm5 to specyficzbe granie nie kazdemu bedzie odpowiadalo to analityki a nie muzykalne czy funnowe granie trzeba to miec na uwadze

 

Wywala mocno w twaz niedociagniecia kazdego utworu i braki w skrzecie

Link to post
Share on other sites

Rzadko HM5 polecam, bo trzeba wiedzieć co się lubi, a te słuchawki potrafią być zwyczajnie nudne choć technicznie są bardzo dobre i przekazują nieprzekłamany dźwięk.


Do telefonu, słabszych źródeł polecam Takstar ML750. Jak dla mnie to genialne portable.

Link to post
Share on other sites

hmm. Co do suchego grania. Wiem, że nie ubarwiają dźwięku, ale żeby nazywać suchym?

Słuchawki, które grają to co mają zapodane to dobre słuchawki. Czy każdemu się podobają? Jak ktoś lubi neutralność to owszem.

Bass w tych słuchawkach także jest i nie chowa się przed słuchaczem. Mają o wiele więcej bassu niż takie k240. Generalnie można by je nawet podsunąć pod delikatną V

 

Słuchawki jak wiadomo powinno się przed kupnem założyć i przesłuchać.

 

Autor napisał, że chce neutralne to dałem przykład DOBRYCH neutralnych słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc wasze opinie są przydatne lecz każdy ma odmienne zdanie co sprawia że trudniej mi wybrać :/

Bo z audio tak jest kazdy ma inny sluch

Audio to nie procek ze porownaszbtabelki z testu i gotowe.

Najlepiej samemu zalozyc na glowe potestowacni wybrac te ktore najlepiej dla ciebie graja

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc wasze opinie są przydatne lecz każdy ma odmienne zdanie co sprawia że trudniej mi wybrać :/

 

Jak poczekasz na więcej opinii to będzie jeszcze trudniej. Tak to niestety wygląda.

Link to post
Share on other sites

Dobra to zróbmy tak.

Jakie słuchawki do gier z micro najlepsze do 250 zł:

i jakie do muzyki do 250zł (do biegania):

i opcjonalne tylko do muzyki do 250zł:

Nie opisujcie mi ich tylko podajcie nazwy i ja spośród polecanych przez was wybiorę te które będą mi najbardziej odpowiadać .

Przepraszam za problem.I dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...