Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie ma to jak wprowadzac w blad poprzez sarkazm 6CbxaPc.jpg

nie ma to jak wypowiadac sie na temat o ktorym sie nie na pojecia po czy usmiechnac sie i zaslonic sie sarkazmem. Widze ze juz ladnie twoje posty pokreslili :) lepiej skoncz wprowadzac ludzi w blad
Link to post
Share on other sites

akurat moja ostatnia wypowiedz byla skierowana do cichego sluchacza, on wie o kim mowa.

 

Ty wiesz i ja wiem, wiem też, że on niestety wie lepiej, a w sumie to wiemy o tym tutaj wszyscy. Idź siać ferment gdzie indziej, naprawdę.

Link to post
Share on other sites

Jaki znowu ferment, to ze wypowiadam sie w dyskusji majac inne zdanie od razu swiadczy o sianiu fermentu? To że moje pierwsze wypowiedzi sa przekreslane w tym temacie swiadcza tylko o ignorancji ze strony moderacji.

 

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Ale spoko, dopiszcie cos jeszcze i tyle w tym temacie bo juz niezly offtop sie zrobil, autor juz raczej wybral swoje wymarzone sluchawki :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

seeqin to znaczy tylko tyle, że nie warto Ciebie słuchać i moderatora popieram, bo za wiele głupot już w internecie można znaleźć. Miałem kiedyś Gamecomy 367 i bardzo się cieszę, że ich gunwiany pałąk się rozleciał na mojej głowie, bo potem kupiłem normalne słuchawki :) Ich wyższe modele wcale nie są lepsze, a przynajmniej w sklepie wszystko brzmiało podobnie, czyli słabo.


Polecasz Gamecomy, bo to Twoje najlepsze słuchawki, ale równie dobrze mogę powiedzieć, że suchy chleb polecam, bo dotychczas jadłem trawę i trochę szczawiu, no i czuję różnicę.


You don't get it, do you?

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

@adivxv HAHAHAH "bzdury", w takim razie trzeba bylo sie samemu udzielic w temacie a nie siedziec i edytowac czyjes posty. Jak byk autor chcial sluchawki na usb, a wy mu w kolko jedziecie zeby kupil cos innego. Jak chce to mu nie broncie. :P 

ja nie muszę się udzielać i tłumaczyć komuś. Dostałem tę rangę aby właśnie chronić czytających użytkowników przed takimi poradami jak twoje. Sporo ludzi osobiście mi oraz kolegom tutaj dziękowało "za nawrócenie" , na ciebie może kiedyś przyjdzie czas.Nie mam siebie za alfę omege audio, bo wiele jeszcze chciałbym wiele osłuchać ale wiem, że to co polecasz zawodzi na całej linii, jakość, dźwięk oraz możliwe problemy natury technicznej . Tak tutaj te forum funkcjonuje i nie tylko w tym dziale. Nie akceptujesz tutejszych zasad ? to się nie wypowiadaj.

 

i koniec już off topu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...