Skocz do zawartości

Problem z MSI Gefroce GTX 760


Recommended Posts

A więc przechodzę od razu do sedna sprawy. Dwa i pół roku temu kupiłem na morelach kartę do początku maja wszystko było ok, kiedy nagle zaczęły wyskakiwać błędy sterowników jakieś artefakty, a w końcu brak widoczności dla monitora. Wysłałem kartę na gwarancję do Moreli po czym odesłali mi ją jako kartę "sprawną". Rzeczywiście działała poprawnie przez dwa tygodnie. Teraz znów pojawiły się te same objawy. Podczas włączania komputera raz jest widoczna dla monitorów raz nie. Obraz miga, pierwszy raz spotkałem się, że pulpit nagle zgasł i zamiast niego migały obrazy jednego koloru zmieniające się Czerwony>żółty itd. Obecnie włączyłem komputer i karta graficzna wyświetla obraz, lecz komputer w ogóle jej nie widzi. Nie jest widoczna ani w menadżerze urządzeń MSI Afterburner również jej nie widzi. Często pojawia się mignięcie obrazu i błąd sterownika karty graficznej. Czy to może być wina innego podzespołu? Dodam, że zmieniałem slot PCI-E na drugi i nic to nie dało. Płyta główna to  MSI G45 Z77. Komputer podczas używania zintegrowanej karty graficznej z i5 3570K działa normalnie. Co tym razem mam napisać do morele, żeby nie odesłali mi zepsutej karty twierdząc, że jest sprawna, bo komputer się włącza(u mnie raz widzę że włączył się Windows i mogę korzystać z komputera raz nie). Wrzucam kilka zdjęć, które zrobiłem.

 

Film z dziwnym migotaniem obrazami(migotanie zaczęło się po chwili działania na pulpicie)

 

http://i.imgur.com/uGCjpCw.jpg

 

http://i.imgur.com/pKJ7qCN.jpg

 

Pozdrawiam

 

#Edit 1

Pojawiło się takie cudo podczas oglądania internetu. Obecnie już działam na integrze.

http://i.imgur.com/CJyXxw8.jpg

Edytowane przez Marcinpl25
Link to post
Share on other sites

Ja opisałem co się działo, że wyskoczyły artefakty i monitory choć podłączone nie wyświetlały z niej obrazu, a z karty zintegrowanej wszystko było w porządku. Odesłali mi 2 tygodnie później gdy reklamowałem, że nie zrobili NIC bo karta jest "sprawna". Testy wykazały, że jest sprawna. Chyba wróżyli z kuli bo na pewno nie testowali tej karty skoro dzieją się z nią takie rzeczy. Moja płyta główna jest raczej sprawna, integra chodzi bardzo dobrze, a karta zachowuje się tak samo na obu PCI-E. Czasem komputer się z nią odpala ale i tak po jakimś czasie, raz jest to 5 minut raz 20 ale wywala ekran pojawia się zamiast obrazu biały ekran albo tak jak na filmiku migają obrazy bądź artefakty. Ale karta według MORELE JEST "SPRAWNA" Cytuję " Podjęte działanie- Serwis zewnętrzny Usterki nie stwierdzono". Uwagi " Rezultat testu: Sprzęt Sprawny.

 

Edit. Po tym jak odesłali karta rzeczywiście działała normalnie przez dwa tygodnie, a od wczoraj znów te same objawy.

Edytowane przez Marcinpl25
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...