Skocz do zawartości

zasilacz pod 3-way sli gtx 980ti


Recommended Posts

Witam, posiadam Be quiet! dark power pro 11 1000W. Bardzo dobry zasilacz, lecz obawiam się, że nie starczy na 3-way sli Msi gtx 980ti gaming 6g. Proszę o odpowiedź czy starczy 1000W bądź 1200W

Edytowane przez KacRad
Link to post
Share on other sites

taa 

a te 3-way sli Msi gtx 980ti gaming 6g to może już masz, czyt dopiero kupujesz 

a wszystko pewnie pod jakimś mocnym CPU AMD siedzi 

jeszcze nie mam tych kart graficznych. Procesor to intel core i7 5960x tylko czy zasilacz 1000W starczy ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc ale kokosnh wysłał link gdzie jest karta graficzna z nvidii a z tego co słyszałem z Msi ma chyba inny pobór mocy.  

Architektura kart jest taka sama. Nic się w tym wypadku nie zmienia.

 Różnią się wyłącznie zastosowanym chłodzeniem. 

Link to post
Share on other sites

@Up 

Brednie, karty różnych producentów nie różnią się tylko chłodzeniem, ale i również projektem pcb, ilością faz zasilania itp.. Różnica w poborze energii poszczególnych wersji może się minimalnie różnić. 

Link to post
Share on other sites

@Up 

Brednie, karty różnych producentów nie różnią się tylko chłodzeniem, ale i również projektem pcb, ilością faz zasilania itp.. Różnica w poborze energii poszczególnych wersji może się minimalnie różnić. 

To już jako ciekawostka ;)

 Podstawowa konstrukcja kart jest zachowana, także różnicy (przykładowo) 100W pomiędzy jedną a drugą konstrukcją nie będzie. 

Raczej są to marginalne wartości. 

Link to post
Share on other sites

Jeszcze napisze całą specyfikacje sprzętu żeby stwierdzić czy na pewno zasilacz starczy

 

procesor- intel core i7 5960x

karta graficzna- 3-way sil Msi gtx 980ti gaming 6g

zasilacz- be quiet dark power pro 11 1000W

chłodzenie na procesor- be quiet dark rock pro 3

płyta główna- Msi x99a gaming 7 

dysk SSD- NVMe samsung ssd 950 512gb

pamięć RAM- kingston hyperx fury 4x8gb 

obudowa- Zalman z11 plus hf1

Link to post
Share on other sites

1000W spokojnie ci wystarczy, nawet z zapasem. Lepiej zawsze mieć troche zapasu żeby zasilacz sie nie grzał za mocno, plus jak nie będzie hulać na 100% to cichutko będzie chodzić, z tego względu nie brałbym 900W czy tam 850W.

Edytowane przez killer625
Link to post
Share on other sites

Na 100% troll. Mobo za 11tyś, CPU za 5tyś a obudowa midi za 2xx zł ? Śmiech na sali. Dodatkowo nie ma jeszcze dysku HDD w podanym zestawie.

coooooo ?????? CPU za 4tys obudowa za 400zl i dysk HDD mam 1TB ale nie wiem jak sie nazywa :P

Cooo? Mobo za 1 tys CPU za 4 tys i sysk HDD mam tylko nie wiem jak się nazywa :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...