Skocz do zawartości

I5 2320 sam procesor 300zł +kw ZDJĘCIE TESTU SPRAWNOŚCI !!!


Recommended Posts

Witam

 

Mam do sprzedania i5 2320. Cena to 340 zł. Procesor jest w 100% sprawny. Ma troszkę porysowany ihs .ale w wielu innych procesorach też to może być ,a od tego jest pasta termoprzewodząca ,żeby takie ryski wygładzić. Procesor daje rade w grach takich jak gta 5.ets 2,gta 4, bf 3 oraz bf4,wiedzmin 3 oraz watch dogs. . Nie dużo mu brakuje do i5 4430 ,a jak wiadomo jest droższy. Procesor u mnie pracował pod chłodzeniem grandis xe 1236 v2 oraz fortis 2 także wysokie temperatury mu nie groziły u mnie. Kupiłem go od jakiegoś gościa. Dodaję screen który potwierdza ,że procesor jest sprawny. Koszty wysyłki to około 5-10 zł listem oczywiście procesor będzie dobrze zabezpieczony. Procesor nigdy u mnie nie był podkręcany gdyż nie pozwalała mi na to płyta.

 

 

http://i65.tinypic.com/eukcvl.jpg

http://i68.tinypic.com/2hyyr0n.png


Ktos cos ?
Cena 330+kw
Link to post
Share on other sites

Dałbyś link do jakiegoś testu który potwierdza ze jest prawie jak ta i5 4430? Napisałeś ze nie był podkręcany- tzn ze da sie go podkręcić ? (Model bez K) sprzedajesz do niego płytę, chłodzenie itd czy tylko sam procesor.

Link to post
Share on other sites

Dałbyś link do jakiegoś testu który potwierdza ze jest prawie jak ta i5 4430? Napisałeś ze nie był podkręcany- tzn ze da sie go podkręcić ? (Model bez K) sprzedajesz do niego płytę, chłodzenie itd czy tylko sam procesor.

Podkręcać w sensie przez blck :) A testy zaraz dam 

Na tyle na ile te testy są uczciwe to tutaj masz :) http://pclab.pl/art50000-21.htmlRoznica 2 fps z czego takiej roznicy nie da sie zauważyć gołym okiem chyba ze ktos jest "fps-ofilem" Oczywiscie wszystko zalezy od gry ,ale rożnice są b.małe. Co do ryske to pasta termoprzewodząca jest po to by je wygłądzić.... Nawet w nowym procesorze ihs nie jest i nie będzie idealnie rowny więc po to jest pasta.

Tylko sam procesor. Płyty nie sprzedaje bo JESZCZE jest mi potrzebna poki nie zmienie na z77 :) 

Ryski na zdjęciu robionym pozno w nocy wyglądają źle ,ale na żywo jest znacznie lepiej :) 

Czasem rożnica wyciąga kilka fps 4-5 ale jak za roznice cen miedzy 4430 a 2320 to jednak myślę ,że te fps roznicy są adekwatne do roznicy ceny :) 

Link to post
Share on other sites

"a od tego jest pasta termoprzewodząca ,żeby takie ryski wygładzić" to akurat praktyka. Pasta termoprzewodzaca właśnie do tego służy.

... Ani troche, jak sama nazwa wskazuje, stosowana jest aby przekazać ciepło z procka na radiator, a że pokrywa miniaturowe ryski to malo wazny szczegół. Polecam też popatrzeć jaka jest korzyść po lappingu gdzie IHS jest praktycznie bez rysek, nawiązując do pana niżej.

Edytowane przez Armatorix
Link to post
Share on other sites

Pasta termoprzewodząca, jak sama nazwa wskazuje przewodzi ciepło ale co to ma do rzeczy? Służy do idealnego połączenia procesora i radiatora niwelujac nierówności i rysy. Gdyby powierzchnia procka i radiatora byla idealnie pod siebie spiłowana pasta nie byłaby potrzebna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...