Skocz do zawartości

Nagły restart i brak sygnału


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ZeroSensei,

Recommended Posts

1.Konfiguracja komputera: (Gigabyte GA-H61MA-D3V, ModeCom Feel 1 500W, i3 2120, A-Data 2x2GB,xfx radeon 7770, dysk Seagate Barracuda 3,5 7200rph )


2.System operacyjny: (Win 8.1 pro)


3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: (Żadnych zmian)


4.Używany program antywirusowy:


5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Sprawdzenie karty graficznej na 2 pc. Kartę wykryło bez problemowo, w menedżerze urządzeń pisze, że karta prawidłowo działa. Więc to raczej nie karta. Sprawdziłem też czy na integrze odpali i tu również brak sygnału. Sprawdzając w obudowie, to chłodzenie na procesorze działa, tak samo inne wiatraczki. 


6.Informacje dodatkowe: (Więc wygląda to tak, komputer chodził prawidłowo od rana do wieczora. Lecz, gdy odpaliłem Dark souls 1 to po 5 minutach dostał nagłej ściniki, zrestartował się, ale sygnału już nie było. Komputer ma 4 lata. Podejrzewam, że to zasilacz (chyba jest nawet z czarnej listy) ale nie mam pewności. A nie mam jak aktualnie sprawdzić. Dopiero jutro po południu będę mógł to dokładniej sprawdzić. Więc tak na szybko, ktoś ma jakieś pomysły ?  )


Edytowane przez Aragorn96r
Link to post
Share on other sites

Podczas uruchamiania nie ma żadnych dodatkowych dźwięków. Kompletnie nic, slychać że sprzęt pracuje ale nic po za tym. Za to slychać i to całkiem głośno zasilacz. Chyba bardziej niż zwykle tak jak by nie wiem, wpadal w wibrację ? Chyba można tak to nazwać.

Edit

Zasilacz faktycznie okazał się winowajcą. Kupiłem nowy tym razem zaufanej firmy. PC wrócił do życia :) Temat można zamknąć.

Edytowane przez Aragorn96r
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...