Skocz do zawartości

Antec TwelveHundred Opinie


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

No i finalnie dokonalem zakupu, Antec TwelveHundred stoi u mnie na biurku w roli drogiego pudelka.

Plusy?

 

- Wykonanie

- Wykonanie

- Wykonanie

- Jakosc wykonania

- Wykonanie

- Wentylacja

- Koszyki z dyskami wysuwaja sie do przodu

- Od groma otworow to przeprowadzania i chowania kabli

- bardzo ciche i wydajne wiatraki

- kupa miejsca

 

Minusy?

 

- Brak diody Power Led ;)

- Obudowa moglaby byc troche dluzsza, tak aby pozostawalo troche wiecej miejsca pomiedzy dyskami a np. karta graficzna

- srubkowe montowanie napedow 5.25 :help:

 

 

No i chyba tyle, zlozenie tego zajelo mi jakies 4 godziny, bez jakichs swietnych rezultatow (chodzi o estetyke), kable od zasilacza okazaly sie za krotkie w wielu miejscach przez co dopoki nie dokupie przedluzek, lub nie wymienie zasilacza bede musial ogladac zwisajace luzem kable, utrudniajace przeplyw powietrza :[

 

Co do temp. to temp. w obudowie spadla o 14 C, Grafiki o 15C, dysku (mowie o Seagate, raptory sa w raid i nie mam dostepu do smarta) 9 C. Oczywiscie wszystkie wiatraki na min. obrotach.

Jako opcjonalne wiatraki (jeden na koszyku od dyskow i jeden na plexi) wrzucilem Revolteca Blue Led 120mm (na bok) i na koszyk jakis standardowy wentyl Coolermastera dodawany do CM690.

 

Co smieszne, razem z obudowa kupilem dwie katody Revoltec 30cm blue. Po zmontowaniu calego zestawu zajarany patrze na katody lezace w przezroczystym pudelku, a nastepnie na obudowe....

A tu co? Zonk, kompletnie nie mam gdzie tych katod umiescic. No coz, jezeli czegos nie wymysle to kto chcialby kupic katody? :)

Link to post
Share on other sites

może katod nie kupię, ale proponuję napisać Ci mini-reckę tej budy

a czemu nie wybrałeś Cooler Master Cosmos S :[

pozdrawiam

Jakos ten antec mi sie bardziej podobal ;)

 

Znalazlem jednak miejsce na katode, w sumie jedna bo druga wisi w nieladzie, ale zawsze lepsze to niz nic. Do recki sie zabiore jak bede mial chwile wolnego :)

Link to post
Share on other sites

Wentyle Anteca nie szumią... dopóki nie trzeba ich wrzucić na wyższe prędkości. A latem, przy podkręconym i7 i SLI 280, trzeba zwiększyć przepływ powietrza. Zastanawiam się, czy w swojej budzie po prostu nie wyrzucić "służbowych" wentyli, i nie zrobić 5x wentylki Noctua + kontroler. Na pewno będzie to lepiej działać. I przede wszystkim nie będzie tej cholernej niebieskiej poświaty, której nie da się wyłączyć

 

Co do wad 1200 - to nie nadaje się do triple SLI, albo SLI + dwuslotowa PhysX... już nie mówiąc o EVGA Classified na TRI SLI, PhysX, dźwiękówka - za mało slotów z tyłu i trzeba by ciąć bude między ostatnim slotem a zasilaczem. No cóż, przy topowej obudowie dla graczy Antec powinien trochę lepiej ją opracować.

 

Czepiałbym się też montowania zasilacza, przymierzałem Classified kolegi no i potrzebna będzie przejściówka bo 8bolcowa wtyczka zasilania do płyty nie sięgnie, już na mojej UD5 jest na styk.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...