Skocz do zawartości

DYLEMAT-DOOM VS NFS 2016 PC


Recommended Posts

Mam dylemat co kupić za 130zł na co się zdecydować grałem 10h w NFS2016 PC fajnie się jeździło  ale uważam że jest stosunkowo na razie za droga ;) oraz w Maju wychodzi nowy DOOM którego również Bete testowałem i zrobił na mnie ciepłe miłe wrażenie klasyk :) doradźcie proszę co wybrać.

Link to post
Share on other sites

W nowego NFSa nie grałem, ale jeśli szukasz dobrej ścigałki na PC to powinieneś raczej zainteresować się Project Cars (ostatnio widziałem na wiosnobraniu chyba). Jeśli beta nowego Dooma zrobiła na tobie dobre wrażenie, to chyba jednak nie grałeś w poprzednie odsłony tej serii. Paradoksalnie Wiesław 3, choć nie mający nic wspólnego z pozostałymi dwoma tytułami, to definitywnie bardzo dobrze wydane pieniądze i ku niemu bym się zwrócił...

Link to post
Share on other sites

"Nowy" Doom to badziew, który przypomina mi kolejnego CoD-a (nawet podobnie się mi grało), po becie jestem zawiedziony i nie polecam.

Jak już za 130pln byś miał go kupić to lepiej kupić Q3A czy chociażby Quake Live czy ściągnąć darmowego Unreal Tournament 4 (iirc) i resztę odłożyć do skarbonki/lokatę.

Also co do NFS się nie wypowiem, jak dla mnie się ta seria skończyła na Shift 2 (iirc) i reszta to odgrzewane kotlety, które przypominają Burnout-a.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...