Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam dobrych słuchawek do słuchania muzyki , grania w cs:go itd.Zależy mi na dobrych mikrofonie.Znalazłem takie słuchawki i czekam na opinie i na propozycje innych słuchawek.

 

http://allegro.pl/sluchawki-urage-soundz-essential-gaming-i6087507527.html

 

http://allegro.pl/gamingowe-sluchawki-natec-genesis-h59-mikro-24h-fv-i5628984889.html

 

budżet:100zł

Edytowane przez krafti
Link to post
Share on other sites

przeczytałeś chociaż jeden temat przed założeniam konta i napisaniem postu czy leniwa niedziela i sie nie chciało ?
lepiej napisać i niech inni czas marnują nie ?

za 100 nie kupisz nić z microfonem   

hama to szrot zresztą jak inne gamingowe słuchawki chcesz z microfonem zbieraj na cloudy1 albo hmc 631.

masz 100 wiec kupisz hd681 i do tego mic zalmana i nic lepszego nie znajdziesz za 100zl

Link to post
Share on other sites

ale testu zalmana już się nie chce sprawdzić ? 

widzę ze już wybrałeś szukasz tylko kogoś kto ci potwierdzi wybór niestety tu nikogo takiego nie znajdziesz bo dla każdego siedzącego chociaż troche w audio to szrot złom i kupa plastiku.

wiec leć do sklepu jak sie nie chcesz słuchać i napisz w następnym poście 
"do zamknięcia " 

Link to post
Share on other sites

bo to jedyne słuchawki gamingowe które graja dobrze.  co z tego ze microfon działa jako tako jak słuchawek sie słuchac nie da o pozycjonowaniu już nie wspomnę bo srednie pasmo zalane basem.

poczytaj forum takich tematów jet sporo i wyobraź sobie ze w zaden sposób nie jesteś oryginalny pod względem wymagań toniesz w morzu standardowych pytam na tym forum 

JEDYNE SŁUCHAWKI Z MIC  TO      HIPERX CLOUD   I     HMC631

RESZTA TO SZROT I ODPUSTOWE ŚWIECIDEŁKA

 

Link to post
Share on other sites

To już jednak wole wziąść te Natec Genesis.

Zresztą te moje słuchawki też są z Natec Genesis

za około 60zł i poprostu skrzywiło mi się to wejście od mikrofonu i tylko

dlatego je zmieniam i działają rewelacyjnie więc podejrzewam ,że te H59

będą lepsze.

 

Jeszcze mam takie pytanie.

Jak te dwie pary słuchawek które na początku podesłalem czyli Hama i H59 to ''szmelc'' to obojętnie co kupie będzie działało tak samo?

Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe podejście żeby kupować słuchawki tylko ze względu na zabudowany w nich mikrofon.

 

Mi byłoby szkoda wydać 60zł na takie słuchawki, jak wspomniane Hama czy Natec. Wolałbym od razu dać te pieniądze biednym :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

hama potrafi robić dobry sprzęt ale patrząc na te słuchawki ,biorąc pod uwagę typowo budżetową cenę można śmiało stwierdzić, że z odpowiednią jakością dźwięku będzie problem.No i wykonanie pewnie dość delikatne.

Link to post
Share on other sites

po prostu kup te słuchawki, bo nikt na zdane pytanie Ci tutaj nie odpowie.O ile nie miał ich osobiście na uszach,porównując ze sobą.

Jak te dwie pary słuchawek które na początku podesłalem czyli Hama i H59 to ''szmelc'' to obojętnie co kupie będzie działało tak samo?
Link to post
Share on other sites

Ja wole słuchawki z mikrofonem bo będzie mi wygodniej.

Nie wiem jakim cudem nie ma żadnych nawet dobrych

słuchawek za 100zł z mikrofonem razem.Jest  masa

firm które produkują różne słuchawki i różne modele więc

powinno się jednak coś znaleźć.Nie mówiłem ,że to ma być

jakieś mega profesjonelne słuchawki gamingowe typu HyperX.

Te słuchawki za ok 60zł natec genesis moim zdaniem są nawet dobre

w cs:go , w testach mikrofonu ,ale skrzywił mi się ten bolec od mikrofonu więc

chce dołożyć 40zł i mieć coś lepszego.

Edytowane przez krafti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...